“Išvien” privertė suklupti “Kolegiją” trečią kartą iš eilės

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo “Išvien” (2-1) komanda, kuri rezultatu 91:70 pranoko Marijampolės “Kolegiją”, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš tiek pat galimų.

“Išvien” žaibiškai spurtavo dar pirmosiomis rungtynių minutėmis ir jau antrąją rungtynių minutę Pauliaus Gvazdaičio du taškai išvedė “Išvien” dviženkliu skirtumu 12:2. “Kolegija” baigė kėlinuką atsilikinėdama 9 taškų skirtumu 15:24.

Antrajame kėlinyje “Išvien” toliau diktavo savo sąlygas bei didino savo pranašumą, kuris įpusėjus rungtynėms šoktelėjo iki 18 taškų – 46:28.

Trečiąjį ketvirtį “Išvien” pradėjo sėkmingai ir tolo dar labiau, o “Kolegija” toliau strigo ir pralaimėjo jį 11 taškų skirtumu (17:28), o prieš ketvirtąjį kėlinį ekipas skyrė jau 29 taškai (74:45).

“Kolegija” ketvirtąjį kėlinį laimėjo 25:17, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo (91:70).