“Kadis” išbarstė turėtą 10 taškų pranašumą ir susikomplikavo savo šansus žengti į pusfinalį

“Gražiškiai” pergalingai startavo “B diviziono” atkrintamosiose rungtynės rezultatu 104:83 įveikdami “Kadį” ir susikraudami +21 taško pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes. Atsakomosios rungtynės vyks kovo 10 d.

Atkrintamųjų seriją tritaškiu metimu atidarė „Kadis“, tačiau „Gražiškiai“ atsakė 5 taškais be atsako, „Kadis“ pridėjo dvitaškį ir netrukus paprašė pirmosios minutinės pertraukėlės sužaidus 2 minutes ir esant lygiam rezultatui 5:5. Vėliau T. Badoko traukiamas „Kadis“ spurtavo ir atitrūko 21:14. „Kadis“ išlaikė persvarą, o ketvirtį su sirena užbaigė Tomas Badokas taikliu tritaškiu metimu ir taip įtvirtino savo ekipos pranašumą 29:20.

Po E. Kedžio tritaškio „Kadis“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 32:22. Visgi, „Gražiškiai“ spurtavo 11:4 ir ištirpdė deficitą iki trijų taškų – 33:36. „Gražiškiai“ apsukų nemažino, o Manto Šmigelsko dvitaškis su antrojo ketvirčio sirena priartino „Gražiškius“ iki dviejų taškų – 46:48.

„Gražiškiai“ po didžiosios pertraukos išlygino rezultatą ir pirmą kartą išsiveržė į priekį 64:61. Po dar vieno spurto rungtynių pabaigoje „Gražiškiai“ išsiveržė rekordinių 7 taškų skirtumu – 77:70.

Lemiamą ketvirtį 9 taškais pradėjo „Gražiškiai“ ir dar labiau padidino savo persvarą – 86:70. Per likusį laiką “Gražiškiai” dar labiau įtvirtino savo persvarą ir žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link.