“Kadis” neprilygo “Lexunai”

Skaudų pralaimėjimą patyrė vis dar be pergalių žygiuojantys “Kadžio” krepšininkai, kurie “B diviziono” rungtynėse rezultatu 64:110 nusileido “Lexunai”.

“Kadis” pradėjo rungtynes “sausu” rezultatu 5:0, tačiau tempo neišlaikė ir pralaimėjo pirmąjį ketvirtį 16:19. Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti “Lexunos” pranašumas, kuris įpusėjus rungtynėms siekė dešimt taškų 45:35.

Po didžiosios pertraukos “Kadis” galutinai subyrėjo pralaimėdami kėlinuką net 32:10. Per likusį laiką intriga neatgijo ir “Lexuna” šventė antrąją pergalę “B divizione”. Tuo tarpu “Kadis” toliau išlieka be pergalių.