KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO DIENOSE – REALIŲ SITUACIJŲ IR PAVYZDŽIŲ ĮKVĖPTI PATYRIMINIAI MOKYMAI

Kas tokio neeilinio turėtų įvykti, kad jaunuoliai  “atplėštų” akis nuo virtualios realybės per išmaniuosius įrenginius, ir sėstųsi ant klasikinės seminaro kėdės ? Kai kurie iš jų – pasiryžti tai antrąjį ar net trečiąjį kartą.

Ne tik akis pramerkti, bet ir širdis atlapoti naujoms žinioms pasiryžo net 160 Marijampolės savivaldybės jaunuolių dalyvaudami 9 kvalifikacijos tobulinimo renginiuose.

Paskutiniai 3 mokymai vyko š.m. sausio 16d, 23d. ir 26 d. Marijampolės krepšinio „Mekos“ vardu tituluojamoje žaidimų sporto mokykloje.

“Sporto vadyba. Sporto renginių organizavimas”. Klaidinga būtų šiuos susitikimus įvardinti kaip pranešimų skaitymą. Tai būtų per ne lyg sausa. Nes pranešimus, toli gražu, ne skaitė, o gyvenimo tiesomis nuoširdžiai dalinosi du neišsenkančios energijos sporto entuziastai: krepšinio klubo “BC Sūduva” direktorius, krepšinio lygos įkūrėjas ir organizatorius Deividas Jurkša bei Marijampolės krepšinio pasaulyje plačiai žinomas sporto komunikacijos profesionalas Tautvydas Bobina.. Abiems marijampoliečiams sporto vadyba – gyvenimo būdas.  Tad klausant jų gali susidaryti klaidingą įspūdį – kad viskas vyksta ir pavyksta tiesiog savaime. Bet savaime sėkmė aplanko tik tada, kai ją jaukiniesi ir ištikimai kryptingai dirbi.

Kvalifikacijos tobulinimo seminarai įprastai susidėjo iš 2 dalių: Deivido “Kelias didelių tikslų link” ir Tautvydo “Dirbtinis intelektas sporte. Ateities inovacijos”. Abu jie skyrė savo laiką, dalindamiesi patyrimais ir patarimais. Deividas labiau iš “KAIP” pozicijos (kaip kryptingai siekti tikslų, kaip save užkurti, kaip neišsibarstyti ir pan.), Tautvydas – apie “KOKS” (koks yra ir gali būti sportas, koks sporto rytojus ir pan.). Ir dienos gale visi praturtėjo: jaunimas godžiai susirinko jiems dedikuotas žinutes, o abu mokytojai, kaip ir dera, išmoko šio to naujo iš auditorijos klausimų ir vienas iš kito.

Projektą vykdo: VŠĮ „Marijampolės regiono plėtros agentūra

„Projektą finansuoja: Sporto rėmimo fondas, administruojamas švietimo mainų paramos fondo ir Marijampolės savivaldybė

Leave a Reply