„CIE LT Forge“ įsirašė įtikinamą pergalę prieš Gudelių komandą

Trečiadienis, dar vienas „MKML – MANTINGA“ lygos rungtynių vakaras. B diviziono kovos toliau tęsiasi, ir pirmoji dvikova trečiadienio vakaro tarp komandų „Cie LT Forge“ ir „Gudelių seniūnijos“. Ganėtinai nesunkią pergalę iškovojo „Cie LT Forge“ rezultatu 86:65 (28:19, 26:12, 16:18, 16:16) nugalėjusi „Gudelių seniūnijos“ komandą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomis atakomis tiek „Cie LT Forge“ komandos, tiek „Gudelių seniūnijos“ komandos. Nė viena ekipa nesukūrė pirmoje pirmojo kėlinio pusėje sėkmingo spurto, kad pavyktų atitrūkti nuo savo varžovų kiek solidesniu skirtumu. Tačiau „Cie LT Forge“ komanda likus kiek mažiau nei pora minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos vis dėl to sugebėjo sukurti sėkmingą pabėgimą 9:0 ir taip pasibaigiant kėliniui įgyja solidesnę persvarą rezultatui esant 28:19. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. „Cie LT Forge“ vis didino apsukas ir skirtumas tik didėjo. Pirmoji rungtynių pusė pasibaigė „Cie LT Forge“ komandos solidžia persvara rezultatui esant 54:31.

Antroji rungtynių pusė kiek stabilizavosi ir tai naudingiau vis dėl to tapo „Cie LT Forge“ komandai. Skirtumo niekaip nesugebantys mažinti „Gudelių seniūnijos“ komanda niekaip nesugebėjo suorganizuoti sėkmingo spurto. Gynybą susitvarkę „Gudeliai“ jau ir nebepaleido dar didesniu skirtumu varžovų. Sėkmingiausiai „Gudelių“gretose žaidusiam A.Pelšs pritrūko komandos draugų didesnių pastangų atkurti intrigą rungtynėse.

Sezono rungtynes sužaidęs Andrius Šumskas (Cie LT Forge) labai solidžiai prisidėjo prie pergalės prieš „Gudelių seniūnijos“ komandą. Andrius ne tik sumetė 16 taškų, bet ir sugebėjo sugriebti tikrai įspūdingą kamuolių skaičių – 19.