Zdančiaus ir Labensko traukiamas “Kapčiamiestis” neatsilaikė prieš beveik 100 taškų surinkusius “Veteranus”

Antrose vakaro rungtynėse „MKML – MANTINGA“ lygoje A divizione susitiko dvi labai pajėgios komandos „Veteranai“ ir „Kapčiamiestis“. Visus kėlinius užtikrintai žaidę „Veteranai“ laimėjo rungtynes rezultatu 97:82 (33:26, 29:24, 18:23, 17:9).

Rezultatyvioje pirmojoje rungtynių pusėje tiek „Veteranų“, tiek „Kapčiamiesčio“ komandos demonstravo tiesiog puolimu remtą žaidimą. Sėkmingomis atakomis besikeičiančios ekipos neleido pakankamai solidžiau atitrūkti nei vienai komandai. Kiek sėkmingiau vis dėl to kėlinio pabaigą sužaidę „Veteranų“ ekipa susikrovė persvarą rezultatui esant 33:26. Antrasis kėlinys sėkmingiau susiklostė taip pat „Veteranų“ komandai, kuri neatsipalaidavo po pirmųjų dešimties minučių ir pasibaigus pirmajai rungtynių pusei jau pirmavo pakankamai solidžiu taškų skirtumu, rezultatui tampant 62:50.

Antroji rungtynių pusė kiek sėkmingesnė buvo „Kapčiamiesčio“ komandai kuri po sėkmingų atakų skirtumą kiek sugebėjo sumažinti iki 7 taškų rezultatui tampant 80:73. Lemiamas rungtynių ketvirtis prasidėjo dvejomis sėkmingomis „Veteranų“ atakomis po kurių skirtumą padidinę jau pirmavo 11 taškų skirtumu. Antrojoje paskutinio ketvirčio pusėje „Veteranai“ kiek padidinę apsukas ir surengę sausą atkarpą 9:0 užsitikrino pergalę. „Kapčiamiesčio“ ekipos žaidėjai nieko jau negalėjo padaryti taip turėjo pripažinti „Veteranų“ komandos pergalę rezultatu 97:82.

Dar vienerias sėkmingas ir pergalingas rungtynes surengęs Osvaldas Braždžionis (Veteranai) surinko 24 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Vos vieno atkovoto kamuolio tetrūko iki dvigubo dublio. „Kapčiamiesčio“ ekipoje kaip jau tapo įprasta matyti Šarūnas Labenskas buvo komandos vedlys surinkęs 28 taškus.