Morkeliūno ir Miliaus dvigubi dubliai nukalė “Liudvinavui-Vyčiui” pergalę lyderių dvikovoje su “Išvien”

Sulaukę paskutinių sekmadienio rungtynių žiūrovai tikrai neturėjo nusivilti – dvi vienos geriausių lygos komandų 20:00 val. surėmė pečius ir padovanojo daug įsimintinų epizodų abejose aikštės pusėse. Gražus žaidimas, solidus debiutas ir kieta kova ant parketo – taip trumpai būtų galima apibūdinti lyderių dvikovą tarp “Liudivnavo-Vyčio” ir “Išvien”. Dvikovą rezultatu 81:73 iškovojo “Liudvinavas-Vytis”.

Šiose rungtynėse “Liudvinavas-Vytis” sulaukė solidaus pastiprinimo – Paulius Morkeliūnas debiutavo dvigubu dubliu bei papildomai išprovokavo net 11 varžovų pražangų.

Susitikimo pradžia buvo itin atkakli nuo pirmųjų atakų komandos keitėsi sėkmingais epizodais tiek puolime, tiek gynyboje ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti pranašumo. “Liudvinavas-Vytis” po gražaus pirmojo ketvirčio pirmavo minimaliu skirtumu – 22:21.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo “Liudvinavas-Vytis”, kuris po pirmųjų penkių minučių pirmavo (36:31), vis dėl to “Išvien” stabilizavo padėtį bei išlygino rezultatą, toks jis pasiliko ir komandoms pajudant link rūbinių į didžiąją pertrauką – 42:42.

Po pertraukos reikalai ant parketo šiek tiek geriau klostėsi “Liudvinavo-Vyčio” komandai, kuri pradėjo krautis nežymų pranašumą – 63:58. Toks rezultatas degė švieslentėje po pirmųjų 30 minučių.

Lemiamame ketvirtyje “Liudvinavas-Vytis” buvo sukaupęs dviženklį pranašumą – 74:62. Deja, bet ketvirtajeme kėlinyje visi “Išvien” šturmai buvo gesinami, o nuskambėjusi finalinė rugntynių sirena skelbė “Liudvinavo-Vyčio” pergalę rezultatu 81:73.