Mūšyje tarp „Veteranų“ ir „Simedvos“ komandų intriga išsilaikė iki paskutinių rungtynių akimirkų

Didelės intrigos žadančiose rungtynėse tarp „Veteranų“ komandos ir šiemet puikų žaidimą demonstruojančios „Simedvos“ komandos, intriga laikėsi visas rungtynes. Nors „Simedva“ ir buvo paleidusi varžovus į priekį, tačiau sugebėjo sukurti dar gale rungtynių intrigą. Bet to nepakako ir vis dėl to turėjo pripažinti „Veteranų“ pranašumą rezultatu 103:95 (22:19, 34:18, 30:29, 17:29).

Rungtynės prasidėjo kaip ir buvo galima numanyti, taškų lenktynėmis tai viena komanda, tai kita vis pirmaudavo, bet apčiuopiamos persvaros nei viena nesugebėjo įgyti dar pasibaigiant pirmajam kėliniui. Jau po antrojo kėlinio vidurio „Veteranų“ persvara siekė 16 taškų rezultatui esant 42:26. „Veteranų“ komandos dominavimas ir pabaigė pirmąją rungtynių pusę jiems pirmaujant 56:37.

Trečiajame kėlinyje „Simedvos“ komandai niekaip nesisekė mažinti skirtumo ir po pirmosios trečiojo kėlinio pusės rezultatas buvo 71:52 vis dar pirmaujant „Veteranų“ komandai. Trečiasis kėlinys taip ir pasibaigė „Veteranams“ pirmaujant 19 taškų persvara.

Labiau nusiteikę „Simedvos“ žaidėjai net neketino nuleisti rankų ir ketvirtajame kėlinyje sugebėjo surengti atkarpą 16:2 taip sukurdami intrigą vakaro rungtynėse rezultatui tampant 90:86 vis dar pirmaujant „Veteranų“ komandai. Tokių pastangų vis dėl to nepakako perimti rungtynes ir „Veteranai“ šventė pergalę rezultatui esant 103:95.