Prasidėjus A Diviziono Top 8 kovoms nesunkią pergalę iškovojo „IŠVIEN“ komanda

Šiandien vykusiame antrajame susitikime tarp A Diviziono ekipų „Išvien“ ir „Kapčiamiesčio“ komandų pergalę užtikrintai iškovojo „Išvien“ komanda rezultatu 90:70 (17:26, 25:17, 26:18, 22:9).

Puikiai pirmąją rungtynių pusę pradėję „Kapčiamiesčio“ žaidėjai jau pirmojo kėlinio antroje pusėje pirmavo 9 taškais rezultatu 15:6. „Išvien“ komanda badė mažinti skirtumą ir nepaleisti varžovų į priekį, tačiau „Kapčiamiesčio“ komanda puikiai užbaigė pirmosios rungtynių pusės pirmą kėlinį rezultatu 26:17 ir taip išlaikė turimą persvarą.

Antrasis kėlinys „Kapčiamiesčio“ komandai susiklostė priešingai nei pirmasis ir turimą persvarą praktiškai iššvaistė iki minimalaus 1 taško persvaros. Puikiai sužaidė „Išvien“ komanda sugebėjusi nepaleisti į priekį „Kapčiamiesčio“ komandos iki ilgosios rungtynių pertraukos. Komandos į ilgąją pertrauką išsiskirstė rezultatui esant 43:42 pirmaujant „Kapčiamiesčio“ ekipai.

Trečiasis kėlinys prasidėjo kaip ir buvo galima tikėtis lygia, sunkia kova. Tačiau antroje kėlinio pusėja „Išvien“ komanda jau pradėjo demonstruoti pranašumą. Nors likus mažiau nei 4 minutėms dar rezultatas buvo lygus 56:56, tačiau pabaigą geriau sužaidė „Išvien“ komanda laimėjusi kėlinį rezultatu 26:18 ir bendrame rezultate jau pirmavo 68:61.

Paskutinis kėlinys nieko blogo nežadėjo „Kapčiamiesčio“ komandai. Dar pirmą pusę kovojo lygiai ir neatrodė, kad laimėtojas bus aiškus dar kėliniui neįpusėjus, bet viskas pasikeitė kaip „Išvien“ komanda sužaidė atkarpa 12:0 ir taip visiškai uždarė rungtynes, kurias ir laimėjo rezultatui esant 90:70.