Pirmąją pergalę įsirašė “Marijampolės SC – Alvarsas” nugalėjęs “Lazdijų SC” ekipą

Pagaliau startavo ilgai lauktos ir be galo intriguojančios „MKML-Mantinga“ antrojo etapo kovos. Šį trečiadienį (01.12 d.) Marijampolės sporto centre (Vytauto g. 48) vyko dvejos atkaklios rungtynės.

Pirmojoje vakaro dvikovoje susitiko stipriausiųjų – „A diviziono – TOP 8“ atstovai „Marijampolės SC-Alvarsas“ ir „Lazdijų SC“. Rungtynes užtikrintai rezultatu 81:64 (26:14, 20:15, 22:20, 13:15) laimėjo vieni čempionato favoritų – „Marijampolės SC-Alvarsas“.

„Marijampolės SC-Alvarso“ krepšininkai galingai startavo šiose rungtynėse ir sužaidus vos 4 minutes jau buvo nutolę dviženkliu skirtumu 15:2. Tuo svečių iš Lazdijų bėdos nesibaigė ir po poros minučių skirtumas jau buvo 22:4. Visgi, „Lazdijų SC“ komanda nesutriko ir kėlinuką „uždarė“ sausa atkarpa 10:0 ir gerokai sušvelnino savo atsilikimą – 14:26.

Antrajame kėlinyje toliau šeimininkavo marijampoliečiai, kurie neleido savo varžovams priartėti. Po dviejų kėlinių rezultatas jau siekė 17 taškų – 46:29. Nors Lazdijų ekipa bandė skirtumą mažinti antrojoje rungtynių dalyje, tačiau „Marijampolės SC – Alvarso“ krepšininkai įgyto pranašumo neišbarstė iki pat rungtynių pabaigos bei iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 81:64.