Sunkią pirmąją pergalę įsirašė ,,Birštono SC“ nugalėję Marijampolės SC – 2005 komandą

Antrajame „MKML – MANTINGA“ trečiadienio vakaro susitikime Marijampolės sporto centre ( Vytauto g. 48 ) aštrios kovos netrūko. „B diviziono“ pirmąją dvikova rezultatu 76:82 ( 16:18, 18:13, 21:28, 21:23 ) iškovojo „Birštono SC“.

Nuo pat pirmosios minutės užvirė atkakli kova. Prabėgus 4 minutėms „Birštono SC“ ekipa jau pirmavo rezultatu 13:2. Tačiau „Marijampolės SC – 2005“ ekipa nesutriko ir likus 1 minutei iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo išsiveržti i priekį 16:15. Bet vis dėl to pirmąjį kėlinį taikliu tritaškiu uždarė „Birštono SC“ ekipos žaidėjas Elvinas Žemaitis rezultatui tapus 16:18.

Antrasis kėlinys vyko labai nuožmiai tai viena , tai kita ekipa pirmavo kelių taškų skirtumu. Vis dėl to sėkmingiau pabaigą sužaidė „Marijampolės SC – 2005“ ir komandos išsiskirstė į ilgąją pertrauką esant 34:31 Marijampoliečiams pirmaujant. Antroji rungtynių dalis prasidėjo įnirtinga kova, nei viena komanda nesugebėjo įgyti didesnio taškų skirtumo ir po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 55:59 jau „Birštono SC“ ekipos naudai.

Rungtynių lūžis įvyko likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, kai „Birštono SC“ komanda įgijo didžiausią vakaro persvarą ir pirmavo rezultatu 77:64. Marijampoliečiai bandė sugrąžinti intrigą, tačiau laiko nepakako ir pirmąją pergalę iškovojo svečiai iš Birštono rezultatu 82:76.