Ritmą pagavusi „Kolegija“ įsirašė trečiąją pergalę ir nuskynė paskutinį tiesioginį kelialapį į „B diviziono“ pusfinalį

30.0%

Įspūdingai „B divizione“ finišavo Marijampolės „Kolegijos“ komanda, kuri rezultatu 99:80 įveikė „Simedvą“ ir nuraškė paskutinį tiesioginį kelialapį į „B diviziono“ pusfinalį. Pirmąją vietą užėmė „Išvien“, o antroji liko būtent „Kolegija“. Šio dvi komandos lauks savo varžovių pusfinalyje. Tuo tarpu 3-6 vietas užėmusios komandos varžysi dėl paskutinių dviejų vietų pusfinaliuose.

„Kolegija“ užtikrintai penkiais taškais be atsako pradėjo susitikimą ir nuo pat pirmosios savo atakos pirmavo visas rungtynes. Po pirmojo kėlinuką dar minimalius skirtumu – 20:19. Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų augo, o iki antrojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 3 minutes komandas jau skyrė dviženklis skirtumas – 42:32, o įpusėjus mačui vis dar priekyje buvo „Kolegija“ (47:39).

Po didžiosios pertraukos „Simedva“ kilo į šturmą ir priartėjo iki dviejų taškų 47:49 ir po trijų kėlinių vis dar atsilikinėjo septyniais taškais (62:69).

Visgi, „Kolegija“ lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 11:0 ir nurūko toli – 80:62. Per likusį laiką „Simedvai“ atkurti intrigos nepavyko ir „Kolegija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į pusfinalį.