Nerezultatyviose rungtynėse – klampi “CIE LT Forge” pergalė prieš “Maristą”

CIE LT FORGE
52 - 65
MARISTA 10 9 16 17 - 52
CIE LT FORGE 15 10 22 18 - 65

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai, o sužaidus pusę pirmojo kėlinuko laikui ekipos kartu buvo pelniusios tik 13 taškų.7:6 pirmavo “CIE Lt Forge” komanda, kuri pirmavo ir po pirmojo kėlinio – 15:10.

Įpusėjus antrajam kėlinukui “CIE LT Forge” spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą – 23:12, tačiau iki didžiosios pertraukos skirtumas aptirpo, o “Marista” sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienaženklio skirtumo – 19:25.

Po didžiosios pertraukos abi ekipos išsijudino ir rezultatyvumo kreivė šoktelėjo. “CIE LT Forge” ekipa sėkmingai rengė vieną ataką po kitos ir greitai vėl atkūrė prieš tai turėtą dviženklį pranašumą bei trečiąjį kėlinuką užbaigė pirmaudami rekordiniu skirtumu – 47:35.

Per likusį laiką “CIE LT Forge” išlaikė savo persvarą ir neutralizavo bet kokius “Maristos” bandymus priartėti ir iškovojo pergalę.