Rungtynių pabaigoje spurtavusi “Arotena” pirmą kartą privertė pasiduoti “Ataką”

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (“MKML-Mantinga”) čempionate dramatišką pergalę iškovojo “Arotena”, kuri paskutinėmis akimirkomis rezultatu 90:88 palaužė čempionato debiutantę “Ataką”, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po trijų pergalių sezono pradžioje.

Itin rezultatyviose ir įtemptose rungtynėse intriga laikėsi visų rungtynių metu bei nė viena komanda nebuvo įgijusi dviženklio pranašumo. Pirmaujanti komanda keitėsi net 12 kartų, o rezultatas buvo lygus 7 sykius.

Rungtynes geriau pradėjo “Ataka”, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 15:9. Visgi,  spurtavusi “Arotena” persvėrė rezultatą ir dar tame pačiame ketvirtyje susikrovė tokį patį pranašumą 25:16.

Antrajame kėlinyje “Arotena” įgijo rekordinį, 9 taškų pranašumą 43:34. Susitelkusi “Ataka” sugebėjo atsitiesti ir prieš pat pasibaigiant antrajam kėliniui persvėrė rezultatą savo naudai – 48:47.

Didžioji intriga užvirė ketvirtajame kėlinyje. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 47 sekundes, V. Vaidos baudų metimas išvedė “Ataką” į priekį rezultatu 88:84 ir atrodoė, jog viskas šiose rungtynėse baigta, tačiau tada “Arotena” pakilo iš pelenų, pabaigė rungtynes spurtu 6:0 ir privertė pirmą kartą kapituliuoti “Atakos” komandą.