Spurtas rungtynių pabaigoje atnešė “Igliaukai” pergalę prieš “Ataką” (+ trenerių komentarai)

Po pirmosios nesėkmės čempionate “Igliauka” reabilitavosi rungtynėse su “Ataka” ir įveikė juos 92:91. “Igliauka” su 4 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu šiuo metu pirmauja “A divizione”. Tuo tarpu “Atakai” tai buvo pirmojo nesėkmė “A divizione”, su vienu pralaimėjimu “Ataka” rikiuojasi antra.

Rungtynes pradėjo J. Davniuko blokas, kuriuo pakrikštino “Igliaukos” komandos naujoką D. Rinkūną – jam, kaip ir Viktorui Merkevičiui tai debiutas “MKML-Mantinga” čempionate, kurie ekipą papildė tik prieš šį mačą. Itin rezultatyvioje rungtynių pradžioje įpusėjus kėliniui lygybė – 11:11. Pirmoji į priekį “šovė” Tado Prajaros vadovaujam “Igliauka”, kuri po sėkmingos atkarpos pirmavo 17:11. Visgi, rungtynių kontrolės nepametusi “Ataka” sugebėjo persverti rezultatą ir užbaigti pirmąjį ketvirtį pirmaujant – 27:26.

Po didžiosios pertraukos “Igliauka” atsilikinėjo 45:49, tačiau laimėjo ketvirtį dviženkliu skirtumu (24:13) ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo penkių taškų skirtumu – 67:62.

Lemiamoje atkarpoje, kaip ir buvo galima tikėtis, virė atkakli kova, o likus žaisti tris minutes rezultatas dar buvo lygus – 80:80. “Igliauka” spurtavo 8:2 ir likus žaisti pusantros minutės įgijo 6 taškų pranašumą. “Ataka” priartėjo – 88:90, tačiau P. Ivanausko dvitaškis lėmė, jog “Igliauka” išsaugojo persvarą ir šventė pergalę.

Po rungtynių “Atakos” komandos vadovas Gintaras Labutis išliko pozityvus:

“Bus dar pergalių! Nepavyko gali apsiginti šiek tiek, o tai ir lėmė pralaimėjimą. Negalima klysti prieš tokią komanda kaip “Igliauka”, nes ji visada ras būdu kaip nubausti. Visgi, varžybos buvo geros – taškas į tašką. Varžovas taip pat labai stiprus, o dar pasistiprino labai stipriais žaidėjais. Niekas nestebina šitoje lygoje , bet kas gali bet ką nugalėti. Gal kažkiek nustebino, kad “Igliauka” surengė daug greitų atakų.

Tuo tarpu Tadas Prajara nedaugžodžiavo ir džiaugėsi pasiteisinusia strategija:

“Šiandien pasiteisino mūsų strategija žaisti žemu penketu. Varžovas labai stiprus. Šiandien ypač akcentavome kovą po krepšiu ir siekėme išprovokuoti kuo daugiau Manto Gelčiaus pražangų, manau, kad su šiuo žaidėjo pavyko neblogai susitvarkyti. Šiandien vyrai parodė charakterį ir nepaisant, to, kad “Ataka” buvo priartėjusi, sugebėjo išlaikyti šaltus nervus ir vėl nutolti. Komandą papildę D. Rinkūnas ir V. Merkevičius puikiai įsiliejo į komandos žaidimą ir manau mus tikrai sustiprino. Linkiu visiems varžovams toliau nenuleisti rankų ir siekti geriausių rezultatų”