“B diviziono” autsaiderė “Kalvarija” palaužė grupės lyderius – “Lexuną”

Netikėtą pergalę pasiekė “Kalvarijos” komanda, kuri “B divizione” nugalėjo iki tol be pralaimėjimų žygiavusią “Lexuną”. “Kalvarijai” tai buvo pirmoji pergalė antrajame etape leidusi šiek tiek atsiplėšti nuo turnyrinės lentelės dugno. Paskutinėje vietoje šiuo metu lieka pergalių dar neiškovojęs “Kadis”.

“Kalvarija” pradėjo rungtynes 8-2, tačiau greitai spurtu 7:0 leido “Lexunai” pirmauti. Vėliau “Lexuna” pirmavo beveik visą laiką, o iki rungtynių likus žaisti apie 2 minutes, turėjo 3 taškų persvarą 68:65. Visgi, “Kalvarija” pelnė penkis taškus ir iškovojo pergalę. Pergalingu tapo “Kalvarijos” gynėjo Martyno Dvylio tritaškis metimas.

Pačioje Rungtynių pabaigoje D. Giedraitis galėjo išplėšti pratęsimą savo komandai, bet realizavo tik pirmąjį metimą, o antrasis tikslo nepasiekė ir triumfuojanti “Kalvarija” iškovojo pirmąją pergalę.

7Robertas Stankus40:0051338.52728.600012312202128
9Mindaugas Liutkevičius21:291520.0000000011000022-1
10Aidas Šerpilovas12:272366.700022100.00220020365
12Vaidas Vincevičius27:274850.00000003121503202820
 Viso200:00307042.951926.35683.3528331212140187072