Stipriai nukraujavusi “ŽSM-Jaunystė” nusileido “Atakai”

ŽSM-Jaunystė
99 - 49
Ataka 26 26 20 27 - 99
ŽSM-Jaunystė 13 9 14 13 - 49

Įspūdingą pergalių seriją MKML čempionate pratęsė “Atakos” komanda, kuri iškovojo vienuoliktąją pergalę ir nėra patyrusi nė vieno pralaimėjimo.
Sekmadienio popietę “Ataka” rezultatu 99:49 nugalėjo “ŽSM-Jaunystę”, kuriai tai buvo jau penktoji nesėkmė “A divizione”.

“Ataka” rungtynes pradėjo stipriai ir surengė spurtą 12:2 bei vos per tris minutes privertė vytis savo varžovus dviženkliu skirtumu “ŽSM-Jaunystės” komandą, kuri šiose varžybose buvo priversta versti be būrio pagrindinių komandos žaidėjų. Po pirmojo kėlinuko dviženkliu skirtumu vis dar pirmavo “Ataka” – 26:13.

Antrajame kėlinyje “Ataka” toliau dominavo ir pradėjo kėlinuką vėl labai galingai – 14:2 bei nurūko labai pavojingai (40:15). Iki kėlinuko pabaigos likus žaisti dvi minutes komandas jau skyrė trisdešimt taškų – 50:20.

Po didžiosios pertraukos “ŽSM-Jaunystė” sugebėjo šiek tiek pristabdyti “Ataką” ir neleido skirtumui taip drastiškai didėti po trijų kėliniu “ŽSM-Jaunystės” deficitas siekė 36 taškus – 36:72.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas per kurį “ŽSM-Jaunystė”, deja, bet neatkūrė intrigos ir ir nusileido savo varžovams rezultatu 49:99.