Free throw percentage
37.2%
4.3%
73.7%

Įspūdingą pergalių seriją MKML čempionate pratęsė „Atakos“ komanda, kuri iškovojo vienuoliktąją pergalę ir nėra patyrusi nė vieno pralaimėjimo.
Sekmadienio popietę „Ataka“ rezultatu 99:49 nugalėjo „ŽSM-Jaunystę“, kuriai tai buvo jau penktoji nesėkmė „A divizione“.

„Ataka“ rungtynes pradėjo stipriai ir surengė spurtą 12:2 bei vos per tris minutes privertė vytis savo varžovus dviženkliu skirtumu „ŽSM-Jaunystės“ komandą, kuri šiose varžybose buvo priversta versti be būrio pagrindinių komandos žaidėjų. Po pirmojo kėlinuko dviženkliu skirtumu vis dar pirmavo „Ataka“ – 26:13.

Antrajame kėlinyje „Ataka“ toliau dominavo ir pradėjo kėlinuką vėl labai galingai – 14:2 bei nurūko labai pavojingai (40:15). Iki kėlinuko pabaigos likus žaisti dvi minutes komandas jau skyrė trisdešimt taškų – 50:20.

Po didžiosios pertraukos „ŽSM-Jaunystė“ sugebėjo šiek tiek pristabdyti „Ataką“ ir neleido skirtumui taip drastiškai didėti po trijų kėliniu „ŽSM-Jaunystės“ deficitas siekė 36 taškus – 36:72.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas per kurį „ŽSM-Jaunystė“, deja, bet neatkūrė intrigos ir ir nusileido savo varžovams rezultatu 49:99.