Tarp KALVARIJOS SC IR CIE LT FORGE komandų nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis minutėmis

Sekmadienio popietės pirmosios rungtynės vyko tarp B Diviziono komandų KALVARIJOS SC IR CIE LT FORGE. Atkaklios kovos netrūko iki pat rungtynių pabaigos kurioje savo pranašumą vis dėl to įrodė Kalvarijos SC ekipa, laimėjusi rungtynes rezultatu 76:69 ( 25:24, 14:12, 23:18, 14:15 ).

Rungtynių pirmuosius taškus pelnė Cie LT Forge komanda ir taip pradėjo savo pimąsias rungtynes B divizione. Nors ir startuoti sekėsi geriau Cie LT Forge ekipai , tačiau Kalvarijos SC komanda greitai atsakė taškais ir taip perimdama lyderės poziciją į savo rankas. Prabėgus pirmosioms 5 minutėms Kalvarijos SC ekipa jau turėjo įgijusi 8 taškų persvarą rezultatui esant 14:6. Po keitimo Cie LT Forge komandoje įžengęs i aikštę Dainius Talačka pataikė tolimą metimą ir taip sumažino skirtumą jau tik iki 5 taškų.

Likusią kėlinio dalį abejos komandos rungtyniavo taškas į tašką ir taip pirmąjį kėlinį užbaigė rezultatui esant 25 :24. Antrąjį kėlinį sėkmingiau startavo Cie LT Forge komanda sugebėjusi ne tik išlyginti, bet ir išsiveržti į priekį 2 taškais esant rezultatui 28:30.Visą likusį antrąjį kėlinį kova vyko taškas į tašką nei vienai komandai nepavykstant išsiveržti i priekį didesniu taškų skirtumu. Ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 39:36 pirmaujant Kalvarijos SC komandai.

Antrąjai rungtynių pusei startavus vis dėl to savo pranašumą pavyko įrodyti Kalvarijos SC komandai. Jau po 6 minučių trečiojo kėlinio Kalvarijos komanda pirmavo 10 taškų persvara rezultatui esant 54:44. Trečiajam kėliniui pasibaigus rezultatas buvo 62:54 pirmaujant Kalvarijos SC komandai. Paskutiniojo kėlinio pradžioje dar Cie LT Forge komanda pabandė mažinti skirtumą ir surengė rezultatyvių atakų kuriomis pavyko skirtumą sumažinti iki 6 taškų, bet Kalvarijos SC žaidėjai sugebėjo nepasimesti ir nepaleisti rungtynių iš savo rankų, taip laimėdami rungtynes.