“Veteranai” šventė pergalę ir išsaugojo viltis patekti į “A divizioną”

“Veteranai” žūtbūtiniame mūšyje įveikė “Lexuną” ir išsaugojo viltis patekti į “A divizioną”. Rungtynes čempionai laimėjo rezultatu 73:62.

„Lexuna“ užtikrintai pradėjo susitikimą ir pirmų trijų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 9:2, po kurios“Veteranai“ buvo priversti prašyti minutinės pertraukėlės. Po minutinės pertraukėlės „Veteranai“ ėmė vytis varžovus, o įpusėjus ketvirčiui jau pirmavo dviejų taškų skirtumu 16:14. „Veteranai“ gretų atakų metu pelnė dar keturis taškus ir skirtumas išaugo iki 6 taškų – 20:14. Per likusį pirmojo kėlinio laiką „Lexuna“ sugebėjo tik nežymiai sumažinti atsilikimą ir pralaimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 23:28.

Antrąjį ketvirtį „Veteranai“ pradėjo itin užtikrintai ir susikrovė dviženklį pranašumą, o po D. Ramono dvitaškio skirtumas šoktelėjo iki 13 taškų (39:26). Po „Lexunos“ paprašytos dar vienos minutinės pertraukėlės, skirtumas sumažėjo ir komandos link rūbinių pajudėjo švieslentėje degant rezultatui 39:32, kuris skelbė „Veteranų“ pranašumą.

„Lexuną“ antrąją rungtynių pusę pradėjo spurtu  9:2 ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo 41:42. Čempionai į tai atsakė spurtu 6:0 (48:41). Po trijų kėlinių „Veteranai“ sugebėjo išsaugot pranašumą – 49:44.

Ketvirtajame kėlinyje po O. Brazdžionio tritaškio komandas skyrė 8 taškai – 57:49, o netruks „Veteranų“ pranašumas tapo dviženklis – 65:55, o „Laxuna“ paprašė dar vienos minutinės pertraukėlės. Per Likusį laiką “Veteranai” persvaros nepaleido ir iškovojo pergalę.