Vos septyniese rungtyniavęs “Kapčiamiestis” sugebėjo palaužti “Liudvinavą”

KAPČIAMIESTIS-LITEKMA
79 - 88
LIUDVINAVAS 19 20 14 26 - 79
KAPČIAMIESTIS-LITEKMA 21 28 19 20 - 88

Dviejų pralaimėjimų atkarpą “A divizione” nutraukė “Kapčiamiestis”, kuris rezultatu 88:79 nugalėjo “Liudivnavą” ir paliko juos toliau be pergalių. “Kapčiamiesčiui” ši pergalė leido atsiplėšti nuo turnyrinės lentelės dugno. Savo ruoštu “Liudvinavas” išgyvena ne pačią geriausią atkarpą ir pergalių iškovojęs dar nėra. Liudvinaviečiai pergalių kol kas iškovoję nėra ir su trimis pralaimėjimas dalinasi paskutinę vietą su kita savo krašto komanda – “Liudvinavu-Vyčiu.”

“Kapčiamiestis” rungtynes pradėjo savo stiliumi – trimis taikliais tritaškiais iš eilės. Laimonas Juškauskas pridėjo dvitaškį ir per pusantros minutės “Kapčiamiesčio” spurtas išaugo iki 11:0, dar po minutės rezultatas buvo 17:5. Nepaisant sunkios pradžios “Liudvinavas” sugebėjo puikiai sužaisti likusių 7 minučių atkarpą ir spurtu 14:4 užbaigė kėlinuką bei po pirmųjų dešimties minučių atsiliko tik dviem taškais 19:21.

Antrajame kėlinyje “Kapčiamiestis” vėl sugrįžo į savo ritmą ir greitai atstatė dviženklį pranašumą – 37:23. Dviženklį pranašumą pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, O po dviejų kėlinių rezultatas tarp komandų vis dar buvo dviženklis – 49:39. Po didžiosios pertraukos ekipas skyrė panašus skirtumas 68:53.

ketvirtąjį kėlinuką rezultatu 26:20 laimėjo “Liudvinavas”, tačiau to buvo mažai – rungtynes rezultatu 88:79 laimėjo “Kapčiamiestis”.