“Ataka-2” neįkando vis dar nepralaiminčiai “Atakai”

Ataka-2
127 - 74
Ataka 33 30 33 31 - 127
Ataka-2 13 21 27 13 - 74

Įspūdingą pergalę “MKML-Mantinga” čempionate iškovojo “Ataka”. kuri rezultatu 127:74 nugalėjo savo dublerinę komandą “Ataka-2”. “Atakai” tai buvo trečioji pergalę iš tiek pat galimų “A divizione”. “Ataka-2” ekipai tai buvo antroji nesėkmė.

Kad “Atakos” komanda nebuvo nusiteikus tik lengvai pasivaikščioti matėsi nuo pirmųjų minučių – aukštas tempas ir šimtaprocentinė koncentracija. Sužaidus kiek mažiau nei tris minutes nuo rungtynių pradžios, ekipas jau skyrė dviženklis skirtumas – 12:2, o įpusėjus kėlinukui skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki nepadoraus skirtumo – 26:6. Toks šaltas dušas panašu, kad išjudino “Ataka-2”, kuri stabilizavo padėtį ir nebeleido savo varžovams toliau didinti pranašumo. Kėlinukas baigėsi tokia pačia “Atakos” dvidešimties taškų persvara – 33:13.

Antrajame kėlinyje, įpusėjus ketvirčiui po Roko Mačiulio dvitaškio komandas jau skyrė trisdešimt taškų – 52:21, o įpusėjus rungtynėms ekipas skyrė didžiulis skirtumas – 63:34.

Aukštą tempą komandos išlaikė ir po didžiosios pertraukos, visgi, “Ataka-2” su tokiu tempu toliau nespėjo ir tik didino savo deficitą, kuris po trijų kėlinių buvo 61:96.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui “Ataka-2” buvo šiek tiek priartėjusi – 72:105. Visgi, tada pastarieji sustojo, o “Ataka” rungtynes užbaigė spurtu 22:2 ir nepaliko jokių vilčių savo varžovams.