ANT BANGOS: 19 tritaškių pataikiusi “Arotena” laimėjo 9-tąjį kartą iš eilės

“Arotena” pastaruoju metu rungtyniauja itin solidžiai – 9 pergalės iš eilės ir vos 1 pralaimėjimas apskritai pavertė “Aroteną” viena iš stipriausių lygos komandų. “Arotena” pirmadienio rungtynėse įmetė net 19 tritaškių ir nepaliko jokių šansų “Išvien” komandai.

Jau pirmajame ketvirtyje “Arotena” pataikė net 8 tritaškius ir greitai šovė į priekį 25:10.  Visgi, kėlinuką spurtu 14:3 užbaigė “Išvien” ir iš varžovų pranašumo teliko 4 taškai – 24:28.

“Arotena” labai galingai pradėjo ir antrąjį kėlinį bei po dviejų kėlinių iš viso pirmavo triuškinančiu skirtumu 55:36. Trečiajame kėlinyje po Karolio Šukio dvitaškio skirtumas tarp komandų tapo nepadorus – 81:48 ir rungtynių nugalėtojas tapo galutinai aiškus.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos leido pasižaisti paprastai mažiau žaidybinio laiko gaunantiems žaidėjams, o finalinė rungtynių sirena skelbė “Arotenos” pergalę rezultatu 106:90.

8Mantas Borisas31:0261637.52450.01250.004441701156
9Mindaugas Adomaitis19:483650.000022100.022401000810
11Žygimantas Vasiliauskas26:212922.22450.044100.003332200109
13Andrius Levanas32:21101758.81425.04757.1145724042525
18Gintautas Stalioraitis16:26:1221020.0020.00005270000143
21Virginijus Brundza15:443650.0010.01250.02241020176
99Saulius Sabukonis0:191250.0010.00000000000021
 Viso200:00348241.582236.4141973.7153146209162129098

Rungtynės vyks nauju laiku  kovo 4 d. 19.00 val. adresu Gamyklų g. 1, Marijampolė