“Ataka” įrodė savo pranašumą prieš “Kapčiamiestį”

“Ataka” pasiekė dar vieną pergalę “A divizione” nepalikdami šansų “Kapčiamiesčiui” ir įveikdami juos rezultatu 119:93.

Itin rezultatyvų pirmąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo “Kapčiamiesčio” lyderis Š. Labenskas, tačiau po minutės priekyje jau buvo “Ataka” (7:3) ir pirmavo iki pat rungtynių pabaigos. Po pirmojo kėlinių “Ataka” pirmavo 7 taškų skirtumu. O po galingo spurto antrajame kėlinyje, pirmąją rungtynių dalį lygos naujokai užbaigė turėdami triuškinama pranašumą – 69:50.

Po didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų toliau augo – ir netrukus tapo nepadorus 97:66. Per likusį laiką “Kapčiamiestis” intrigos neatkūrė ir nusileido “Atakai” 119:93