“Ataka-2” antrąjį etapą pradėjo pergale prieš “ŽSM-Jaunystę”

Pergalingai kovas “A divizione” pradėjo “Ataka-2” komanda, kuri 96:87 nugalėjo “ŽSM-Jaunystę”. Pastaroji komanda sekmadienį pateikė netikėtumą ir nugalėjo “Liudvinavą”. “Ataka-2” yra lygos debiutantė ir “A divizione” žaidė pirmą kartą.

Nors pirmuosius taškus rungtynėse pelnė “ŽSM-Jaunystė”, susitikimo pradžia geriau klostėsi “Ataka-2” komandai, kuri įpusėjus ketvirčiui buvo pabėgusi 11:2. “ŽSM-Jaunystė” nesutriko ir netrukus pavijo varžovus bei sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 12:14. Visgi, ketvirtį penkių taškų persvara laimėjo “Ataka-2” – 24:19.

Antrąjį kėlinuką atkarpa 7:2 pradėjo “Ataka-2” bei pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą 31:21. “ŽSM-Jaunystė” dar kartą nesutriko ir pamažu ėmė vytis varžovus, o iki antrojo ketvirčio likus žaisti 1 min. ir 12 sekundžių Mantvydo Kalinausko tritaškis po išlygino rezultatą. Įpusėjus susitikimui vyravo lygybė – 40:40.

Po pertraukos grįžę “ŽSM-Jaunystė” krepšininkai pratęsė gerą atkarpą ir pelnė 5 taškus be atsako (45:40). “Ataka-2” sustabdė varžovus ir neleido jiems tolti bei sugebėjo atstatyti lygybę ir kėlinuką laimėti minimalius skirtumu.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui skirtumas tarp komandų buvo tik 4 taškai “Ataka-2” naudai (82:78). Tuo metu “Ataka-2” surengė spurtą 6:0 ir likus žaisti 2 min. ir 40 sek atstatė anksčiau turėtą 10 taškų pranašumą – 88:78. Per likusį “ŽSM-Jaunystė” intrigos neatkūrė ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą “A divizione”