Dūris į paširdžius: V. Čėsna tritaškiu iš vidurio aikštės paskutinę sekundę parklupdė “ŽSM-Jaunystę”

A DIVIZIONAS 2019/2020 m. sezonas

VYTIS-MASAŽO NAMAI
ŽSM-Jaunystė
97 - 95
VYTIS-MASAŽO NAMAI 27 25 24 21 - 97
ŽSM-Jaunystė 23 25 22 25 - 95

Itin dramatišką pirmąją pergalę “MKML-Mantinga” “A divizione” iškovojo “Liudivnavas-Vytis”, kuris rezultatu 97:95 paskutinę sekundę palaužę “ŽSM-Jaunystę”. Pergalę liudvinaviečiams atnešė įspūdingas Vytauto Čėsnos tritaškis nuo aikštės vidurio, aidint finalinei sirenai.

Pirmąjį kėlinukai geriau pradėjo “Liudvinavas-Vytis”, kuris po puikios pradžios pirmavo 7:0. “ŽSM-Jaunystė” nesutriko ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 10:11, visgi, tada “Liudvinavas-Vytis” surengė savo spurtą 10:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 21:10. “ŽSM-Jaunystė” dar kartą priartėjo ir kėlinuką baigė turėdami jau tik 4 taškų deficitą – 23:27.

Antrajame kėlinyje “ŽSM-Jaunystė” persvėrė rezultatą – 29:27. Vis dėl to po dviejų kėlinių tuo pačiu keturių taškų skirtumu pirmavo “Liudvinavas-Vytis” – 52:48.

Komandos panašiu skirtumu laikėsi iki pat rungtynių pabaigos. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui komandas dar skyrė 8 taškai – 78:70. Vis dėl to įpusėjus rungtynėms “ŽSM-Jaunystė” persvėrė rezultatą – 86:82. Tuo metu užvirė arši kova taškas į tašką ir įtampa vis augo.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 38 sekundes M. Kalinausko tritaškis išvedė “ŽSM-Jaunystę” į priekį – 93:92. Sekančios atakos metus V. Čėsna dvitaškiu vėl sugrąžino savo komandai pranašumą 94:93. Po minutinės pertraukėlės “ŽSM-Jaunystė” kamuolį turėjusi “ŽSM-Jaunystė” jį puldama prarado ir likus 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos atrodė, kad “Liudvinavas-Vytis” triumfuos. Visgi, pastarieji išsimesdami kamuolį suklydo, o nieko nelaukdamas M. Kalinauskas prasiveržimo ir sudėtingu metimu išvedė jaunuosius “ŽSM-Jaunystės” krepšininkus į priekį (95:94) ir varžovams išsigelbėti paliko vos 3,6 sekundės. Visgi, to pakako, o kamuolį priėmęs Vytautas Čėsna persivarė jį per vidurio liniją ir švystelėjo pergalingą tritaškį – 97:95.

1Matas Marčiukonis18:311333.33560.0000022310021115
3Gintautas Stalioraitis27:1371546.7020.044100.06814010121826
4Mantas Varnagiris0:312450.01250.01250.023521200811
5Vytautas Čėsna32:274666.751050.0000112613022327
7Dainius Podolskis19:40020.022100.01250.00220000376
9Andrius Staskevičius1:210000000000000000000
11Lukas Marčiukonis6:53000010.00000110120300
13Karolis Šukys21:413650.0030.02366.71121100288