Dūris į paširdžius: V. Čėsna tritaškiu iš vidurio aikštės paskutinę sekundę parklupdė „ŽSM-Jaunystę“

35.7%

Itin dramatišką pirmąją pergalę „MKML-Mantinga“ „A divizione“ iškovojo „Liudivnavas-Vytis“, kuris rezultatu 97:95 paskutinę sekundę palaužę „ŽSM-Jaunystę“. Pergalę liudvinaviečiams atnešė įspūdingas Vytauto Čėsnos tritaškis nuo aikštės vidurio, aidint finalinei sirenai.

Pirmąjį kėlinukai geriau pradėjo „Liudvinavas-Vytis“, kuris po puikios pradžios pirmavo 7:0. „ŽSM-Jaunystė“ nesutriko ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 10:11, visgi, tada „Liudvinavas-Vytis“ surengė savo spurtą 10:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 21:10. „ŽSM-Jaunystė“ dar kartą priartėjo ir kėlinuką baigė turėdami jau tik 4 taškų deficitą – 23:27.

Antrajame kėlinyje „ŽSM-Jaunystė“ persvėrė rezultatą – 29:27. Vis dėl to po dviejų kėlinių tuo pačiu keturių taškų skirtumu pirmavo „Liudvinavas-Vytis“ – 52:48.

Komandos panašiu skirtumu laikėsi iki pat rungtynių pabaigos. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui komandas dar skyrė 8 taškai – 78:70. Vis dėl to įpusėjus rungtynėms „ŽSM-Jaunystė“ persvėrė rezultatą – 86:82. Tuo metu užvirė arši kova taškas į tašką ir įtampa vis augo.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 38 sekundes M. Kalinausko tritaškis išvedė „ŽSM-Jaunystę“ į priekį – 93:92. Sekančios atakos metus V. Čėsna dvitaškiu vėl sugrąžino savo komandai pranašumą 94:93. Po minutinės pertraukėlės „ŽSM-Jaunystė“ kamuolį turėjusi „ŽSM-Jaunystė“ jį puldama prarado ir likus 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos atrodė, kad „Liudvinavas-Vytis“ triumfuos. Visgi, pastarieji išsimesdami kamuolį suklydo, o nieko nelaukdamas M. Kalinauskas prasiveržimo ir sudėtingu metimu išvedė jaunuosius „ŽSM-Jaunystės“ krepšininkus į priekį (95:94) ir varžovams išsigelbėti paliko vos 3,6 sekundės. Visgi, to pakako, o kamuolį priėmęs Vytautas Čėsna persivarė jį per vidurio liniją ir švystelėjo pergalingą tritaškį – 97:95.

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Matas MarčiukonisGynėjas18:311123101333.33560.00000202
3Gintautas StalioraitisPuolėjas27:13181401171546.7020.044100.06802
4Mantas VarnagirisGynėjas0:31852102450.01250.01250.02320
5Vytautas ČėsnaGynėjas32:272326104666.751050.00001132
7Dainius Podolskis-19:4072000020.022100.01250.00203
9Andrius StaskevičiusPuolėjas1:21000000000000000000
11Lukas Marčiukonis-6:5301010000010.00000123
13Karolis ŠukysPuolėjas21:41821103650.0030.02366.71102