“Savaitės rungtynėse” – “Sangrūdos-DanKes Trans” dominavimas prieš išretėjusius “Veteranus”

A DIVIZIONAS 2019/2020 m. sezonas

Sangrūda-DanKes Trans
VETERANAI
111 - 67
Sangrūda-DanKes Trans 33 33 26 19 - 111
VETERANAI 11 25 15 16 - 67

“Savaitės rungtynėse” tarp nepralaimėjusių “Sangrūdos-DanKes Trans” ir “Veteranų” komandų, deja, bet intrigos nebuvo nė kvapo. Didžiosios lyderių dalies neturėję “Veteranai” nusileido Sangrūdos komandai rezultatu 111:67 ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą “A divizione”.

“Sangrūda-DanKes Trans” kartu su “Ataka” šiuo metu turi po tris pergales ir yra vienintelės dar nepralaimėjusios komandos “A divizione”.

Pirmajame kėlinyje sužaidus šiek tiek daugiau nei dvi minutes abi komandos buvo apsikeitusios po pora sėkmingų atakų (4:4) ir atrodė, kad matysime itin atkaklias rungtynes. Vis dėl to, tritaškiais prapliupę sangrūdiečiai ėmė tolti septynmyliais žingsniais ir jau po pirmojo kėlinio komandas skyrė 22 taškų skirtumas – 33:11.

Antrajame kėlinyje situacija buvo labai panaši – “Veteranams” nors ir pavyko šiek tiek pristabdyti savo varžovų puolimą ir patiems atakuoti geriau, tačiau skirtumas vistiek augo bei po dviejų kėlinių siekė trisdešimt taškų – 66:36.

Per likusį laiką skirtumas tik dar labiau augo, o galiausiai “Veteranai” turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 111:67.

4Deividas Rinkūnas24:471250.01333.322100.005562102718
5Martynas Radzevičius13:34000040.04580.00440000147
7Tomas Badokas20:061425.0070.00002240120322
10Artūrs Pelšs20:5691090.0030.03475.0134731012132
11Aurimas Birgelis24:061425.01333.322100.013451302711
13Vilmantas Statkevičius19:5466100.0010.02366.7033013011414
14Edgaras Stanionis21:594666.781361.511100.02810010003342
15Karolis Pupinis19:225771.4000000055300011016