„Savaitės rungtynėse“ – „Sangrūdos-DanKes Trans“ dominavimas prieš išretėjusius „Veteranus“

75.0%

„Savaitės rungtynėse“ tarp nepralaimėjusių „Sangrūdos-DanKes Trans“ ir „Veteranų“ komandų, deja, bet intrigos nebuvo nė kvapo. Didžiosios lyderių dalies neturėję „Veteranai“ nusileido Sangrūdos komandai rezultatu 111:67 ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą „A divizione“.

„Sangrūda-DanKes Trans“ kartu su „Ataka“ šiuo metu turi po tris pergales ir yra vienintelės dar nepralaimėjusios komandos „A divizione“.

Pirmajame kėlinyje sužaidus šiek tiek daugiau nei dvi minutes abi komandos buvo apsikeitusios po pora sėkmingų atakų (4:4) ir atrodė, kad matysime itin atkaklias rungtynes. Vis dėl to, tritaškiais prapliupę sangrūdiečiai ėmė tolti septynmyliais žingsniais ir jau po pirmojo kėlinio komandas skyrė 22 taškų skirtumas – 33:11.

Antrajame kėlinyje situacija buvo labai panaši – „Veteranams“ nors ir pavyko šiek tiek pristabdyti savo varžovų puolimą ir patiems atakuoti geriau, tačiau skirtumas vistiek augo bei po dviejų kėlinių siekė trisdešimt taškų – 66:36.

Per likusį laiką skirtumas tik dar labiau augo, o galiausiai „Veteranai“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 111:67.

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
4Deividas Rinkūnas-24:47756201250.01333.322100.00512
5Martynas RadzevičiusPuolėjas13:3444000000040.04580.00401
7Tomas BadokasPuolėjas20:06240101425.0070.00002223
10Artūrs PelšsGynėjas20:5621473091090.0030.03475.01311
11Aurimas BirgelisGynėjas24:06745101425.01333.322100.01332
13Vilmantas StatkevičiusPuolėjas19:5414301066100.0010.02366.70331
14Edgaras StanionisPuolėjas21:5933100104666.781361.511100.02800
15Karolis PupinisVidurio puolėjas19:221053005771.40000000501