„Išvien“ neturėjo vargo su Liudvinavo komanda

Antrosiose sekmadienio rungtynėse tarp „Išvien“ komandos ir „Liudvinavo” komandos praktiškai pirmasis kėlinys nusprendė rungtynių baigtį. „Išvien“ ekipa tiesiog pervažiavo varžovus rezultatu 118:82 (41:19, 26:21, 29:26, 22:16).

Nuo pat pirmųjų minučių „Išvien“ komanda pademonstravo, kad nusiteikę tik laimėti. Pirmąjį kėlinį tiesiog nepaliko jokių vilčių „Liudvinavo“ komandai. “Išvien” komanda pervažiavo jau per pirmąsias dešimt minučių varžovus rezultatu 41:19.

Antrasis kėlinys labai kažkuo nepasikeitė, nes „Išvien“ neatsipalaidavo ir jau po pirmosios rungtynių pusės pirmavo net 27 taškais rezultatui esant 67:40. „Liudvinavo“ ekipa niekaip nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą.

Antrojoje pusėje kiek stabilizavę žaidimą „Liudvinavo“ komanda dar labiau didesniu skirtumu neleido pabėgti varžovų, nors ir taip skirtumas jau buvo pakankamai akivaizdus. Po trečiojo kėlinio rezultatu 96:66 ir toliau pirmavo „Išvien“ ekipa.

Paskutinės dešimt minučių praktiškai nugalėtojo jau nebelėmė. „Išvien“ tiesiog dominavo visose rungtynėse nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. „Liudvinavo“ komandoje naudingiausiai žaidė Karolis Rimgaila 25 taškai ir 18 atkovotų kamuolių efektyvumas 32. „Išvien“ komandoje geriausias vakaro žaidėjas buvo Bartas Aleksandravičius surinkęs efektyvumą net 41 balą, taškų sumetęs 35 ir atkovojęs 6 kamuolius.