“Liudvinavas-Vytis” nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio “Sangrūdai-DanKes Trans”

Netikėtai lengvą pergalę iškovojo “Sangrūdos-DanKes Trans” ekipa, kuri rezultatu 105:63 nepaliko vilčių “Liudvinavui-Vyčiui”. “Sangrūdai-DanKes Trans” tai buvo pirmosios rungtynės “A divizione”. “Liudvinavui-Vyčiui” tai buvo antroji nesėkmė iš tiek pat bandymų.

Intriga rungtynėse laikėsi neilgai – sužaidus vos daugiau nei dvi minutes ekipas jau skyrė dviženklis taškų skaičius – 13:3. Iki pirmojo kėlinuko pabaigos likus žaisti tris minutes, skirtumas šoktelėjo iki dvidešimties taškų – 29:9, ketvirtį užtikrintai laimėjo “Sangrūda-DanKes Trans” rezultatu 31:14.

Antrajame kėlinyje skirtumas jau tapo itin didelis – 60:26 ir šansų “Liudvinavui-Vyčiui” vis mažėjo.

po didžiosios pertraukos reikalai toliau nesiklostė Liudvinavo ekipai o vienu metu skirtumas tapo itin nepadorus – 90:40 ir abejonių dėl rungtynių baigties nekilo.

Ketvirtajame kėlinyje “Sangrūda-DanKes Trans” sutvarkė formalumus ir šventė užtikrintą pergalę – 105:63