“MKML-Mantinga” atkrintamųjų apžvalga: paaiškėjo visos 4 finalinių ketvertų komandos

Štai ir pasibaigė inirtingos ir nenuspėjamos “MKML-Mantinga” 2021/2022 metų atkrintamosios rungtynės. Po ilgo sezono pagaliau išsiaiškinome keturias stipriausias lygos komandas, kurios gegužės 6-8 dienomis susigrums dėl teisės vadintis čempionais! Į “MKML-Mantninga krepšinio savaitgalį 2022” iškopė: “Išvien”, “Liudvinavas-Vytis”, “Veteranai” ir “MSC-Alvarsas”.

Pirmosiose dienos rungtynėse “Išvien” dar kartą labai užtikrintai įveikė “Lazdijų SC” komandą rezultatu 73:58 laimėjo ketvirtfinalio seriją bendru rezultatu +69 (184:115). “MKML-Mantinga” pusfinalyje “Išvien” susitiks su “MSC-Alvarso” komanda.

Šiose rungtynėse “Išvien” kontroliavo visas rungtynes ir net neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. Nesunkiai laimėdami abejas rungtynes, “Išvien” pirmieji perteko į finalinį ketvertą.

Viso200:00247432.473420.63475.06404216312295858

Antrosiose dienos rungtynėse buvo tikimasi žymiai didesnės intrigos. Dvikovojo tarp “Liudvinavo-Vyčio” ir “Simedvos” buvo tik 3 taškų skirtumas prieš rungtynes. Visgi, laukta intriga taip ir nepasirodė, “Liudvinavas-Vytis” dominavo rungtynės bei užtirkintai įveikė savo varžovus rezultatu 101:69.

“Liudvinavas-Vytis” nuo pat pirmųjų dvikovos minučių nutolo ir su lig kiekvienu kėlinuku vis didino savo pranašumą bei neleido varžovams priartėti. Galiausiai rungtynėse pergalę rezultatu 101:69 šventė “Liudvinavas-Vytis”.

“Liudvinavas-Vytis”pusfinalyje susitiks su “Veteranų” komanda.

Viso200:00267435.183324.291275.010373913220186955

Trečiojoje dvikovoje “Veteranai” nors ir turėjo dviženklį deficitą, tačiau galiausiai sugebėjo užtikrintai įveikti “Liudvinavą” reultatu 83:72.

“Veteranai” panaikino dviženklį deficitą ir iškovojo antrąją pergalę prieš “Liudvinavą”, kuri leido iškopti į Finalinį ketvertą 😎Ketvirtfinalio seriją “Veteranai” laimėjo bendru skirtumu +27 (155:128)

Pusfinalyje “Veteranų” lauks “Liudvinavo-Vyčio” barjeras

SIMEDVA
101 - 69

SIMEDVA

Ketvirtosiose ir paskutinėse dienos rungtynėse šio sezono ketvirtfinalyje “MSC-Alvarsas” prieš rungtynes turėjo net 22 taškų persvarą, tačiau ketvirtojo kėlinuko praždioje “Kapčiamiestis” buvo susikorvės net 13 taškų persvarą ir rimtai kėsinosi pavogti iš “MSC-Alvarso” bilietą į finalinį ketvertą. Visgi, jauniai sugebėjo beveik idealiai sužaisti ketvirtąjį kėlinuką, per kurį surinko net taškų ir iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 120:109.

“MSC-Alvarsas” laimėjo ketvirtfinalio seriją bendru skirtumu +33 (249:216).

Jauniai ppusfinalyje susitiks su reguliariojo čempionato nugalėtojais – “Išvien”