“Veteranai” panaikino dviženklį deficitą ir šventė ketvirtąją pergalę

VETERANAI
78 - 91
ŽSM-Jaunystė 31 17 14 16 - 78
VETERANAI 24 30 16 21 - 91

Ketvirtąją pergalę “MKML Mantinga” čempionate iškovojo “Veteranai”, kurie antrojoje susitikimo perlaužė rungtynes ir įveikė “ŽSM-Jaunystę” rezultatu 91:78.

Rungtynes 5 taškais be atsako pradėjo “Veteranai”, tačiau į tai “ŽSM-Jaunystė” atsakė 6 taškais ir persvėrė rezultatą 6:5. Įpusėjus pirmajam kėliniui po E. Kriaučeliūno tritaškio dviejų taškų skirtumu dar buvo “ŽSM-Jaunystė” (18:16). Besibaigiant pirmajam kėliniui “Veteranų” deficitas šoktelėjo iki 7 taškų – 24:31.

Antrąjį kėlinį M. Kalinaukas atidarė tritaškiu ir išvedė ŽSM komanda dviženkliu skirtumu 34:24. Po “Veteranų” spurto 9:0 skirtumas sumažėjo iki trijų taškų – 35:37. Vis dėl to “ŽSM-Jaunystė” vėl nutolo 44:35. “Veteranai” sugebėjo spurtuoti ir ištirpdė visą deficitą bei po ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį – 47:46. Geros bangos vedini “Veteranai” įpusėjus rungtynėms pirmavo jau šešių taškų skirtumu – 54:48.

Po didžiosios pertraukos jau “Veteranai” kontroliavo rungtynes ir susikrovė dviženklį pranašumą 68:58.
Įpusėjus ketvirtajam kėlinukui “ŽSM-Jaunystei” buvo pavykę priartėti iki penkių taškų – 72:77, bet “Veteranai” vėl spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 84:72. Per likusį laiką “Veteranai” neišbarstė savo pranašumo ir šventė pergalę.

6Lukas Šitkauskas6:082540.0030.022100.01122120266
7Aldas Moliušis30:312633.32450.044100.0134322101418
9Edvinas Tamašaitis12:312540.00001250.01010200554
10Mantvydas Kalinauskas32:036785.751241.733100.0257313023037
12Giedrius Mickevičius25:541425.0010.0020.00442031121
13Kasparas Briedis6:52010.0000000101001000-1
14Vygintas Kasiliauskas5:520000000001010010000
15Nojus Sinkevičius10:45010.00000001011000301