“Savaitės rungtynėse” įtikinama “Atakos” pergalė prieš “Kapčiamiestį”

“Ataka” pasiekė antrąją pergalę “A divizione”. Šį kartą “Savaitės rungtynėse” rezultatu 112:80 įveikdami “Kapčiamiestį”. Pastariesiems tai buvo antroji nesėkmė iš tiek pat žaistų rungtynių, o pralaimėjimas bent jau laikinai nubloškė šią komandą į “A diviziono” turnyrinės lentelės dugną.

“Ataka” jau pirmosiomis akimirkomis mėgino neautralizuoti “Kapčiamiesčio” pagrindinį ginklą – tritaškius metimus ir tai pavyko. Per pirmąjį kelinuką “Kapčiamiestis” nepataikė nė vieno tritaškio ir surinko viso labo tik 13 taškų. Kai tuo tarpu puolime sprogusi “Ataka” visiškai dominavo tiek puolime tiek gynyboje ir jau po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 29:13.

“Kapčiamiestis” perdėliojo savo puolimą ir antrąjį kėlinuką pradėjo visiškai kitaip bei ėmė vytis savo varžovus, o antrąją antrojo kėlinio minutę D. Zdančius pataikė pirmąjį savo ekipos tritaškį bei sumažino savo ekipos atsilikimą iki 11 taškų – 20:31. “Ataka” prisitaikė bei susigrąžino turėtą pranašumą ir netgi jį padidino iki devyniolikos taškų – 43:24, o įpusėjus rungtynėms komandas jau skyrė 22 taškai – 58:36.

Trečiasis kėlinukas niekuo per daug neišsiskyrė, o jį vieno taško skirtumu laimėjo “Ataka” (22:21). Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų jau pasiekė trisdešimt taškų ribą – 87:57. Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus žaisti dvi su puse minutės M. Jančiulis dvitaškiu sumažino ekipos atsilikimą iki 24 taškų (80:104). Visgi, per likusį laiką “Ataka” pelnė 8 taškus be atsako ir užbaigė rungtynes.