„Veteranai“ pratęsė pergalingą žygį laimėdami dar vienerias sudėtingas rungtynes

Rezultatai

Komanda1234Viso
Ataka-22226181278
VETERANAI1629191882

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Veteranai“, kurie rezultatu 82:78 pačioje rungtynių pabaigoje pranoko „Ataka-2“ komandą. Pastariesiems tai buvo pirmoji nesėkmė „A divizione“. Prieš tai „Ataka-2“ buvo iškovojusi vieną pergalę. „Veteranai“ po šio laimėjimo įsitvirtino pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynes dvitaškiu atidarė „Veteranų“ puolėjas Klaidas Pilkis. Į tai „Ataka-2“ sėkmingu žaidimu ir po Almanto Liepuonio ir Gyčio Sutkaus taškų pirmavo 15:8. Tęsdami sėkmingą atkarpą, „Ataka-2“ užbaigė kėlinuką pirmaudami 22:16.

Sužaidus dvi minutes antrajame kėlinyje po H. Lubino skirtumas tarp komandų tapo lygus – 24:24. Tuomet užvirė kova taškas į tašką ir abi komandos niekai negalėdavo susikurti apčiuopiamesnės persvaros bei nepirmavo daugiau nei 3 taškais iki pat kėlinuko pabaigos. O prieš didžiąją pertrauką „Ataka-2“ vis dar išlaikė pranašumą – 48:45.

Po didžiosios pertraukos „Veteranai“ į aikštelė sugrįžo visiškai pasikeitę bei iš karto sudavė savo varžovams smūgį – spurtas 11:0 rekordinė 8 taškų persvara privertė ne juokais sunerimti „Ataką-2“. Skirtumui esant 56:48, atrodė, kad „Veteranai“ perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau per keletą minučių „Ataka-2“ perpus nurėžė savo deficitą – 56:60. Negana to kėlinuką užbaigė spurtu 10:4 ir po trijų kėlinių pirmavo 66:64.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 su puse minutės „Ataka-2“ dar pirmavo 78:77. Visgi, „Veteranai“ sugebėjo rungtynes užbaigti spurtu 7:0 ir švęsti dar vieną sunkią pergalę