Tomo Kerevičiaus sugrįžime paženklintame susitikime – užtikrinta “Maristos” pergalė

“Maristos” komanda iškovojo pirmąją pergalę “B divizione” rezultatu 87:72 įveikdama “Vytenio” komandą. Pastariesiems tai buvo antroji nesėkmė ir pergalių skonio dar tek šiek tiek palaukti.

“Marista” šiose rungtynėse sulaukė pastiprinimo gynėjų grandyje. Komandą sustiprino MKML čempionate puikiai pažįstamas Tomas Kerevičius, kuris iki tol atstovavo “Liudvinavo” komandai 2020-2021 metų sezone.

181 cm ūgio gynėjas savo sugrįžimo mače surinko 13 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės.

1992-07-31

Susitikimo eiga klostėsi nervingai ir atkakliai. Po pirmųjų dešimties minučių nė vienai komandai nepavyko susikrauti jokio apčiuopiamo pranašumo ir teko tenkintis lygiosiomis – 24:24. Situacija, antrajame kėlinyje taip pat nebuvo kardinali, todėl komandos į rūbines patraukė esant minimaliai “Maristos” persvarai – 43:42.

“Maristos” pranašumas pradėjo ryškėti būtent po didžiosios pertraukos, po kurios ekipa ant parketo žengė kur kas ryžtingiau ir pradėjo krautis pranašumą, kuris prieš lemiamą ketvirtį siekė 9 taškus – 67:58.

Ketvirtajame kėlinyje “Marista” toliau tvirtai laikė žaidimos kontrolės gijas savo rankose ir toliau didino persvarą , kuri įpusėjus ketvirčiui jau siekė 15 taškų – 77:62. Vos 7 žaidėjų rotacija besivertusi ekipa sugebėjo išlaikyti susikrautą pranašumą ir triumfuoti rezultatu 87:72.