Free throw percentage
30.2%
54.2%
70.0%

„CIE LT Forge“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę „B divizione“. Lygos naujokai rezultatu 92:89 paskutinėmis akimirkomis palaužė „Kolegiją“ bei taip nutraukė savo trijų pralaimėjimų antrajame etape serija. „CIE LT Forge“ komandai pergalę lėmė taiklus Vido Bolevičiaus tritaškis rungtynių pabaigoje. „Kolegija“ savo ruoštu dar nėra iškovojusi pergalių šiame sezone (jeigu neskaičiuosime techninio laimėjimo prieš „Gražiškius“).

Rungtynes keturiais taškai pradėjo „Kolegija“, tačiau „Gražiškiai“ atsakė spurtu 7:0 ir persvėrė rezultatą (7:4). „Kolegija“ vėliau sugebėjo susigrąžinti pranašumą ir išsiveržė į priekį 18:12. Tokią persvarą pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos – 26:16. „Kolegija“ savo gerą atkarpą perkėlė į antrąjį kėlinuką ir ten ėmė tolti bei po Barto Aleksandravičiaus taiklių baudų metimų ir dvitaškio pirmą kartą susikrovė rekordinį, dviženklį pranašumą – 32:19. Visgi, antrajame kėlinyje iniciatyvą susigrąžino „CIE LT Forge“ komandai, kuri sugebėjo panaikinti visą deficitą ir net persverti rezultatą – 40:39. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė „Kolegija“, kuri pirmavo 45:43.

Po didžiosios pertraukos abi ekipos žaidė apylygiai, tačiau kėlinuko pabaigoje vėl ėmė ryškėti „CIE LT Forge“ pranašumas, kurie laimėjo trečiąjį kėlinuką rezultatu 26:21.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei pusę minutės, Karolis Rimgaila dvitaškiu išvedė „Kolegiją“ į priekį – 89:87. Visgi, sekančioje atakoje Vidas Bolevičius negailestingai smeigė tritaškį ir suteikė savo komandai minimalų pranašumą – 90:89. „Kolegija“ dar turėjo minutinę pertraukėlę ir šansą išsigelbėti, bet juo nepasinaudojo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
6Darius BlėdisGynėjas3:4400000000010.00000000
7Edgaras MasaitisGynėjas36:3731941051241.71616.7182378.30934
9Edgaras KedysGynėjas19:03320100001333.3020.00213
11Karolis RimgailaPuolėjas6:03:182111032101376.90001520.06535
23Erikas SajusPuolėjas31:57012220040.0030.00004843
44Bartas AleksandravičiusPuolėjas40:0030402081266.73837.555100.00453
55Lukas KašinskasGynėjas3:40000000000000000011
77Ignas ZaveckasGynėjas1:33000000000000000000