CIE LT FORGE
89 - 92
Marijampolės kolegija 23 22 21 23 - 89
CIE LT FORGE 16 27 26 23 - 92

“CIE LT Forge” ekipa iškovojo pirmąją pergalę “B divizione”. Lygos naujokai rezultatu 92:89 paskutinėmis akimirkomis palaužė “Kolegiją” bei taip nutraukė savo trijų pralaimėjimų antrajame etape serija. “CIE LT Forge” komandai pergalę lėmė taiklus Vido Bolevičiaus tritaškis rungtynių pabaigoje. “Kolegija” savo ruoštu dar nėra iškovojusi pergalių šiame sezone (jeigu neskaičiuosime techninio laimėjimo prieš “Gražiškius”).

Rungtynes keturiais taškai pradėjo “Kolegija”, tačiau “Gražiškiai” atsakė spurtu 7:0 ir persvėrė rezultatą (7:4). “Kolegija” vėliau sugebėjo susigrąžinti pranašumą ir išsiveržė į priekį 18:12. Tokią persvarą pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos – 26:16. “Kolegija” savo gerą atkarpą perkėlė į antrąjį kėlinuką ir ten ėmė tolti bei po Barto Aleksandravičiaus taiklių baudų metimų ir dvitaškio pirmą kartą susikrovė rekordinį, dviženklį pranašumą – 32:19. Visgi, antrajame kėlinyje iniciatyvą susigrąžino “CIE LT Forge” komandai, kuri sugebėjo panaikinti visą deficitą ir net persverti rezultatą – 40:39. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė “Kolegija”, kuri pirmavo 45:43.

Po didžiosios pertraukos abi ekipos žaidė apylygiai, tačiau kėlinuko pabaigoje vėl ėmė ryškėti “CIE LT Forge” pranašumas, kurie laimėjo trečiąjį kėlinuką rezultatu 26:21.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei pusę minutės, Karolis Rimgaila dvitaškiu išvedė “Kolegiją” į priekį – 89:87. Visgi, sekančioje atakoje Vidas Bolevičius negailestingai smeigė tritaškį ir suteikė savo komandai minimalų pranašumą – 90:89. “Kolegija” dar turėjo minutinę pertraukėlę ir šansą išsigelbėti, bet juo nepasinaudojo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

6Darius Blėdis3:44000010.00000000000000
7Edgaras Masaitis36:3751241.71616.7182378.3099413043130
9Edgaras Kedys19:030001333.3020.00220110333
11Karolis Rimgaila6:03:18101376.90001520.06511033252127
23Erikas Sajus31:57040.0030.000048122240308
44Bartas Aleksandravičius40:0081266.73837.555100.0044025033027
55Lukas Kašinskas3:40000000000000001010-1
77Ignas Zaveckas1:330000000000000000000