“ŽSM-Jaunystė” nesunkiai įveikė “CIE LT Forge”

Antrąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionate iškovojo “ŽSM-Jaunystė”, kuri rezultatu 75:61 nugalėjo “CIE LT Forge” komandą. Kuriai tai buvo jau 4 nesėkmė per 5 susitikimus. “ŽSM-Jaunystė” dėl įtempto tvarkaraščio Moksleivių krepšinio lygoje, kol kas yra sužaidusi tik 3 rungtynes.

“ŽSM-Jaunystė” rungtynes pradėjo tiesiog uraganiškai – 12:0 per vos kiek daugiau nei dvi minutes. “CIE LT Forge” taškų badą nutraukė tik A. Kalinausko tritaškis (12:3). Jaunieji “ŽSM-Jaunystės” krepšininkai sugebėjo išlaikyti tvirtą pranašumą ir po pirmojo kėlinuko jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 21:10. Antrajame kėlinyje “ŽSM-Jaunystė” toliau užtikrintai laikė iniciatyvą savo rankose ir pirmavo dviženkliu skirtumu. Vienu metu skirtumas tarp komandų jau tapo triuškinantis, kai po I. Antanaičio dvitaškio skirtumas tarp komandų išaugo iki 19 taškų – 36:17.

Visgi, tada “Cie LT Forge” atsispyrė ir surengė galingą atkarpą 9:0 bei priartėjo iki 10 taškų – 26:36.
Po didžiosios pertraukos “CIE LT Forge” buvo priartėjusi tik iki trijų taškų 47:44. Visgi, tai buvo viskas, ką pastariesiems pavyko sukurti šios rungtynėse, vėliau ŽSM auklėtiniai surengė spurtą bei ketvirtajame kėlinyje nurūko toli bei laimėjo rungtynes 75:61.