Nepralaimintis “Kapčiamiestis” nepaliko vilčių lygos debiutantei “Maristai”

Įspūdingą pergalę “MKLM-Mantinga” čempionate iškovojo “Kapčiamiestis”, kuris rezultatu : nepaliko jokių vilčių “Maristai”. “Kapčiamiesčiui” tai buvo ketvirtoji pergalė iš tiek pat galimų, o kartu su “Ataka” šios dvi komandos išlieka vienintelėmis dar nepralaimėjusiomis lygoje. “Maristai” tai buvo ketvirtoji nesėkmė per 5 susitikimus.

Susitikimo pradžia nieko blogo nežadėjo “Maristai”, kuri pirmajame kėlinyje per daug savo varžovams nenusileido ir žengė koja kojon ir nors “Kapčiamiestis” jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą 22:11, čia pat “Marista” jį panaikino ir kėlinuką pralaimėjo tik 4 taškais – 23:19.

Antrajame kėlinyje Domanto Sušinsko dvitaškis priartino “Maristą” iki savo varžovų vos per vieną ataką – 21:23. Tačiau tada “Kapčiamiestis” sudavė galinga smūgį 17:0 ir skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – 38:21.

Trečiajame kėlinyje “Kapčiamiestis” įjungė dar aukštesnę pavarą ir per visą ketvirtį sumetė net 36 taškus bei pastatė savo varžovus į labai blogą situaciją. Prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė nepadoriai didelis taškų skirtumas – 85:48.

Kai atrodė, kad “Kapčiamiestis” tiesiog leis rungtynėms pasibaigti ir atsipalaiduos, nieko panašaus neišvydome – per ketvirtąjį kėlinį savo varžovams jie leido įmesti tik 4 taškus ir laimėjo rungtynes daugiau nei užtikrintai – 110:52.