Antrojo etapo starte “Simedva” užtikrintai pranoko “Maristą”

Užtikrintą pergalę “MKML-Mantinga” II-ojo etapo starte iškovojo “Simedva”, kuri rezultatu 99:79 pranoko “Maristą”.

Šias rungtynės nors tritaškiu ir pradėjo “Marista”, tačiau “Simedva” atsakė galingu žaidimu ir iki pirmojo kėlinuko pabaigos likus žaisti dar beveik 4 minutes, jau turėjo dviženklį pranašumą – 19:9, kurį pavyko išlaikyti iki pat ketvirčio galo – 28:17.

Antrajame kėlinuke “Simedva” toliau diktavo savo tempą ir pamažu dar labiau didino savo atotrūkį, prieš pat ketvirčio pabaigą pasiekė dvidešimt taškų ribą – 52:32.

Po didžiosios pertraukos “Marista” ir toliau strigo bei nerado priešnuodžių šviežiau atrodžiusiems “Simedvos” krepšininkams ir tik ketvirtąjį kėlinuką sugebėjo laimėti trijų taškų skirtumu 23:20, tačiau varžovu buvo pabėgę per toli.

“Simedva” šventė pergalę rezultatu 99:79.