Free throw percentage
57.1%
41.4%
83.3%

Galingą ir užtikrintą pergalę iškovojo kol kas pergalingai „A divizione“ žengianti „Sangrūda-DanKes Trans“ komanda kuri pirmosiose sekmadienio rungtynėse rezultatu 107:77 nugalėjo „ŽSM-Jaunystės“ komandą ir įsirašė jau antrąją pergalę antrajame etape bei kartu su „Veteranais“ ir „Ataka“ dar nėra pralaimėję nė karto „A divizione“. Jaunieji „ŽSM-Jaunystės“ krepšininkai nors ir pradėjo „A divizioną“ skambią pergale, bet patyrė jau antrąją nesėkmę bei kol kas rikiuojasi 4-6 vietoje.

Susitikimą „ŽSM-Jaunystė“ pradėjo 7 taškais be atsako ir šiek tiek nustebino savo varžovus. Vistik, pastarieji nesutriko ir atsakė savo spurtu 9:0 ir išsiveržė į priekį dviejų taškų skirtumu. Netrukus „ŽSM-Jaunystė“ vėl šiek tiek atsiplėšė (17:14), tačiau tada „Sangrūda-DanKes Trans“ suorganizavo galingą spurtą 12:0 ir užbaigė kėlinuką pirmaudami devynių taškų skirtumu – 26:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje po E. Stanionio tritaškio skirtumas pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – 33:22. Negana to tas pats E. Stanionis pridėjo dar 5 taškus iš eilės ir komandas jau skyrė 16 taškų skirtumas. Savo persvarą sangrūdiečiai išlaikė iki pat didžiosios pertraukos, o į rūbines abi ekipos patrauko švieslentėje degant skaičiams 55:40, kurie skelbė dviženklį „ŽSM-Jaunystės“ deficitą.

Po didžiosios pertraukos jaunieji ŽSM krepšininkai toliau klydo ir netaikliai atakavo, o „Sangrūda-DanKes Trans“ toliau tolo, bei po D. Rinkūno tritaškio komandas jau skyrė 22 taškai (67:45).

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje ekipas jau skyrė trisdešimties taškų skirtumas ir rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė. „Sangrūda-DanKes Trans“ laimėjo rungtynes rezultatu 107:77.

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
6Lukas ŠitkauskasGynėjas7:2783000020.02633.32450.00341
7Aldas MoliušisGynėjas22:49400101333.3020.022100.00010
9Edvinas TamašaitisGynėjas15:353320011100.0010.01425.01232
10Mantvydas KalinauskasGynėjas24:342163103742.95955.60002434
11Adas ValavickasGynėjas14:26210301250.0030.00000120
12Giedrius MickevičiusGynėjas5:4900000020.00000000000
13Kasparas BriedisPuolėjas8:2912010020.00001250.01112
14Vygintas KasiliauskasPuolėjas9:1401000000030.00000120