Antroje susitikimo dalyje tritaškiais prapliupęs „Liudvinavas-Vytis“ palaužė „Išvien“

Savaitės rungtynes sėkmingiau pradėjo „Liudvinavas-Vytis“, kuris po Manto Varnagirio tritaškio ir Luko Balčiūno dvitaškio pirmavo 5:0, į tai „Išvien“ atsakė savo atkarpa 7:0 ir svarstyklės pasislinko į kitą pusę. „Išvien“ tęsė sėkmingą savo atkarpą ir susikrovė 6 taškų pranašumą 15:9. „Liudvinavas-Vytis“ dar kartą spurtavo ir išlygino rezultatą 18:18, o netrukus V. Čėsnos dvitaškis persvėrė rezultatą ir dar kartą išvedė „Liudvinavą-Vytį“ į priekį (20:18). Ketvirtį su uždarė tritaškį su sirena pelnęs Dainius Podolskis (23:20).

Antrajame kėlinyje sužaidus dvi minutes rezultatas dar buvo lygus – 25:25, tačiau „Išvien“ po truputį pradėjo krautis pranašumą, kuris po dviejų kėlinių jau siekė solidžius aštuonis taškus – 46:38.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė – „Liudvinavas-Vytis“ laimėjo trečiąjį ketvrtį rezultatu 32:14 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 6-iais taškais (70:64).

Ketvirtajame kėlinyje „Liudvinavas-Vytis“ tęsė savo šou ir laikė saugų atstumą nuo savo varžovų bei galiausiai likus žaisti 17 sekundžių iki rungtynių pabaigos Mantas Varnagiris padėjo kamuolį ant parketo ir pasveikino „Išvien“ komandą su puikiai kova. „Liudvinavas-Vytis“ nugalėjo savo varžovus rezultatu 96:87.