“Sangrūda-DanKes Trans” užtikrintai palaužė “Kolegiją”

“Sangrūda-DanKes Trans” pasiekė jau trečiąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionate. Sangrūdiečiai rezultatu 81:73 nugalėjo po pertraukos į pirmenybes sugrįžusius “Kolegijos” krepšininkus.

“Sangrūda-DanKes Trans” jau per pirmąsias dvi su puse minutės spurtavo 9:0 ir privertė anksti vytis savo varžovus. “Kolegija” nesutriko ir sumažino atsilikimą iki minimumo 11:12. Tokiam varžovų sugrįžimui turėjo atsakymą ir Sangrūdos ekipa, kuri sudavė smūgį atgal ir išsiveržė dviženkliu skirtumu 21:11. Antrajame kėlinyje “Sangrūda-DanKes Trans” ėmė dominuoti, o besibaigiant antrajam ketvirčiui skirtumas tarp komandų buvo jau 18 taškų – 46:28.

Antroje mačo dalyje “Sangrūda-DanKes Trans” į aikštelę labiau leido paprastai mažiau laiko gaunančius žaidėjos ir skirtumas šiek tiek sumažėjo, o rungtynių pabaigoje skirtumas sumažėjo iki vienaženklio skaičiaus. Visgi, galutinis rungtynių rezultatas skelbė “Sangrūdos-DanKes” komandos pergalę rezultatu 81:73.