Puolime siautėjęs “Liudvinavas” nepaliko vilčių “Maristai”

“MKML-Mantinga” čempionate rezultatu 86:63 “Liudvinavo” (4/1) komanda iškovojo 4-tąją pergalę “B pogrupyje” įveikdami lygos naujokę “Maristą” (1/3).

Sužaidus 4 minutes pirmajame kėlinyje “Liudvinavas” pirmavo 7:6, tačiau tada visi ekipos žaidėjai prapliupo tritaškiais ir pasiuntė varžovus į nokdauną laimėdami įspūdingą atkarpą 20:2 ir po pirmojo kėlinio turėjo net 19 taškų pranašumą (27:8).

Antrajame kėlinyje “Maristos” bėdos nesibaigė – “Liudvinavas” toliau sėkmingai šturmavo varžovų krepšį ir greitai skirtumas tarp komandų tapo nepadorus 16:47. Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų siekė 28 taškus (52:24).

Po didžiosios pertraukos “Marista” ėmė tirpdyti atsilikimą ir buvo priartėję iki 12 taškų 48:62. Visgi, “Liudvinavas” atlaikė “Maristos” bandymus sugrįžti į rungtynes ir vėl nutolo, šį kartą iki pat rungtynių pabaigos bei įsirašė ketvirtąją pergalę.