Rezultatyviose rungtynėse “Gražiškiai” krito prieš “Liudvinavą-Vytį”

“Liudvinavas-Vytis” pasiekė dar vieną pergalę “MKML-Mantinga” čempionate. Sekmadienio rungtynėse liudvinaviečiai rezultatu 105:91 pranoko “Gražiškius” ir pasiekė jau trečiąją pergalę. “Gražiškiams” tai buvo jau ketvirtasis kluptelėjimas per penkias rungtynes.

“Liudvinavas-Vytis” žaibiškiai paspruko jau pirmosiomis minutėmis, o įpusėjus ketvirčiui komandas jaus skyrė dviženklis skirtumas – 15:4. Tokį patį aukštą tempą išlaikęs “Liudvinavas-Vytis” didino savo atotrūkį, kuris po pirmųjų dešimties minučių jau buvo dvigubas – 31:15.

Antrajame kėlinyje skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų – 38:18. “Gražiškiai” sugebėjo panaikinti deficitą ir po Laimučio Stočkaus baudų metimu ištirpo per pus – 34:44, bet vėliau skirtumas vėl padidėjo.

Ketvirtajame kėlinyje “Liudvinas-Vytis” toliau kontroliavo rungtynes ir pirmavo užtikrintai. Visgi, rungtynių pabaigoje skirtumas šiek tiek apmažėjo 95:83, tačiau “Liudvinavas-Vytis” išlaikė dviženklį pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 105:91.