Emocingose “Savaitės rungtynėse” -lemiamame ketvirtyje spurtavusių “Veteranų” pergalė prieš “Išvien”

Itin svarbiose “MKML-Mantinga” čempionato rungtynėse tarp “Veteranų” ir “Išvien” ekipų pergalę iškovojo “Veteranai”, kurie žengė tvirtą žingsnį “A diviziono” link. Savo ruoštu “Išvien” situacija tapo itin nepalanki, ir labai tikėtina, kad tarp 8 stipriausių šios ekipos neišvysime.

Susitikimo pradžia geriau klostėsi “Išvien” ekipai, kuri po Andriaus Levano baudos metimo pirmavo 17:11 sužaidus 4 su puse minutės., o po pirmųjų dešimties minučių “Išvien” ekipos pranašumas dar siekė 5 taškus – 22:17.

Antrajame kėlinyje “Išvien” toliau pirmavo ir po Andriaus Levano tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą – 27:17. Visgi net neįpusėjus antrajam ketvirčiui atkuto “Veteranų” snaiperiai, kurie ėmė bomarduoti “Išvien” krepšį ir mažinti atsilikimą, kol M. Pledo tritaškis sumažino atsilikimą iki minimumo 32:33, o jau kitoje atakoje K. Pilkis smeigė dar vieną tritaškį bei išvedė savo ekipą į priekį 35:33. “Veteranai” sugebėjo išlaikyt savo trapią persvarą iki antrojo ketvirčio pabaigos – 42:40.

Įpusėjus trečiajam kėliniui po L. Krivicko tritaškio “Veteranai” dar buvo priekyje 56:54, tada “Išvien” užbaigė kėlinį 13:1 ir susigrąžino turėtą pranašumą – 67:58.

Viskas dar kartą aukštyn kojomis apsivertė ketvirtajame kėlinyje, kurį “Veteranai” laimėjo net 31:11 ir sugebėjo finišuoti turėdami 11 taškų persvarą – 89:78.