Statistika

Statistika

DataRungtynėsLaikas/ResultataiSezonasArena
[Atkeltos] 55. LIUDVINAVAS – SANGRŪDA-DANKES TRANS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
84. SANGRŪDA-DANKES TRANS – ATAKA-2 (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
83. ATAKA – VETERANAI (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
82. LIUDVINAVAS-VYTIS – KAPČIAMIESTIS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
81. Simedva - CIE LT Forge - B DIVIZIONO ATKRINTAMOSIOS (4 - 5)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
80. Gražiškiai - Marista - B DIVIZIONO ATKRINTAMOSIOS (3 - 6)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
79. LIUDVINAVAS-VYTIS – VETERANAI (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
78. LIUDVINAVAS – ATAKA-2 (A DIVIZIONAS2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
77. ATAKA – ŽSM-JAUNYSTĖ (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
76. MARISTA – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
75. SIMEDVA – KOLEGIJA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
73. ATAKA – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
74. LIUDVINAVAS-VYTIS – ATAKA-2 (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
72. ŽSM-JAUNYSTĖ – VETERANAI (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
71. SANGRŪDA-DANKES TRANS – KAPČIAMIESTIS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
70. IŠVIEN – GRAŽIŠKIAI (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
69. KAPČIAMIESTIS – ATAKA-2 (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
68. KOLEGIJA – MARISTA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
67. SANGRŪDA-DANKES TRANS – VETERANAI (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
66. LIUDVINAVAS-VYTIS – ŽSM-JAUNYSTĖ (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
65. IŠVIEN – SIMEDVA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
64. MARISTA – GRAŽIŠKIAI (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
63. KOLEGIJA – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
62. KAPČIAMIESTIS – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
61. ATAKA – ATAKA-2 (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
60. ŽSM-JAUNYSTĖ – SANGRŪDA-DANKES TRANS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
59. SIMEDVA – GRAŽIŠKIAI (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
58. CIE LT FORGE – IŠVIEN (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
57. KAPČIAMIESTIS – ATAKA (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
56. ATAKA-2 – VETERANAI (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
54. GRAŽIŠKIAI – KOLEGIJA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
53. IŠVIEN – MARISTA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
52. VETERANAI – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
51. LIUDVINAVAS-VYTIS – SANGRŪDA-DANKES TRANS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
50. SIMEDVA – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
49. VETERANAI – KAPČIAMIESTIS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
48. ATAKA-2 – ŽSM-JAUNYSTĖ (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
47. ATAKA – LIUDVINAVAS-VYTIS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
46. LIUDVINAVAS – ŽSM-JAUNYSTĖ (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
45. IŠVIEN – KOLEGIJA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
44. CIE LTForge - Gražiškiai2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
43. Simedva - Marista2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
42. Sangrūda-DanKes Trans - Gražiškiai2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
41. Ataka - Liudvinavas-Vytis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
40. ŽSM-Jaunystė - Ataka-22019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
39. Simedva - Kapčiamiestis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
38. ŽSM-Jaunystė - Liudvinavas2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
37. Išvien - Sangrūda-DanKes Trans2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla