Statistika

Statistika

DataRungtynėsLaikas/ResultataiSezonasArena
54. GRAŽIŠKIAI – KOLEGIJA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
53. IŠVIEN – MARISTA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
52. VETERANAI – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
51. LIUDVINAVAS-VYTIS – SANGRŪDA-DANKES TRANS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
50. SIMEDVA – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
49. VETERANAI – KAPČIAMIESTIS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
48. ATAKA-2 – ŽSM-JAUNYSTĖ (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
47. ATAKA – LIUDVINAVAS-VYTIS (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
46. LIUDVINAVAS – ŽSM-JAUNYSTĖ (A DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
45. IŠVIEN – KOLEGIJA (B DIVIZIONAS)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
44. CIE LTForge - Gražiškiai2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
43. Simedva - Marista2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
42. Sangrūda-DanKes Trans - Gražiškiai2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
41. Ataka - Liudvinavas-Vytis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
40. ŽSM-Jaunystė - Ataka-22019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
39. Simedva - Kapčiamiestis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
38. ŽSM-Jaunystė - Liudvinavas2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
37. Išvien - Sangrūda-DanKes Trans2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
36. Veteranai - Kolegija2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
35. Marista - CIE LT Forge2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
34. Ataka-2 - Kapčiamiestis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
33. ŽSM-Jaunystė - Simedva2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
32. Kolegija - Ataka2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
31. Veteranai - Išvien2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
30. Gražiškiai - Liudvinavas-Vytis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
29. Kapčiamiestis - Marista2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
28. ŽSM-Jaunystė - CIE LT Forge2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
27. Išvien - Liudvinavas-Vytis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
26. Sangrūda-DanKes Trans - Kolegija2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
25. Veteranai - Ataka2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
24. Marista - Liudvinavas2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
23. Simedva - Ataka-22019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
22. Ataka - Gražiškiai2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
21. Išvien - Kolegija2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
20. Kapčiamiestis - CIE LT Forge2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
19. Kalvarija-DanKes Trans - Veteranai2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
18. Simedva - Liudvinavas2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
17. Ataka-2 - Marista2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
16. ŽSM-Jaunystė - Kapčiamiestis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
15. Marijampolės Kolegija - Liudvinavas-Vytis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
14. Liudvinavas - CIE LT Forge2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
13. Išvien - Gražiškiai2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
12. Veteranai - Liudvinavas-Vytis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
11. Ataka - Išvien2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
10. Simedva - Marista2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
9. CIE LT Forge – Ataka-22019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
8. Marijampolės Kolegija – Gražiškiai2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
7. Liudvinavas - Kapčiamiestis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
6. Ataka - Kalvarija-DanKes Trans2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
5. ŽSM-Jaunystė - Marista2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
4. Kalvarija - Liudvinavas-Vytis2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
3. CIE LT Forge - Simedva2019/2020 m. sezonas
Marijampolės Kolegija
2. Liudvinavas - Ataka-22019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla
1. Veteranai - Gražiškiai (A pogrupis)2019/2020 m. sezonas
Marijampolės žaidimų sporto mokykla