Tvarkaraštis ir rezultatai

Tvarkaraštis ir rezultatai

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Simedva
Ataka
60 - 122
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Kapčiamiestis
85 - 100
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Išvien
ŽSM
85 - 53
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Gražiškiai
97 - 64
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kalvarija
Simedva
67 - 75
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Kadis
121 - 77
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Veteranai
61 - 96
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Ataka
ŽSM
78 - 71
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kapčiamiestis
Liudvinavas
75 - 85
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Gražiškiai
Marijampolės seniūnija
98 - 85
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Išvien
Kalvarija
79 - 76
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Lexuna
Igliauka
76 - 84
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Simedva
79 - 81
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kadis
Ataka
72 - 122
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Liudvinavas
50 - 74
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Kapčiamiestis
99 - 89
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Išvien
80 - 111
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Lexuna
-
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Ataka
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Gražiškiai
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kadis
Simedva
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Kalvarija
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Veteranai
-
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kapčiamiestis
Marijampolės seniūnija
-
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Kalvarija
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Lexuna
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Gražiškiai
Kapčiamiestis
-
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Kadis
-
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Lexuna
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Simedva
Išvien
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Igliauka
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Ataka
Kalvarija
-
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Arotena
-
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Igliauka
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Simedva
-
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Gražiškiai
-
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Marijampolės seniūnija
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kadis
Kalvarija
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Lexuna
Gražiškiai
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Išvien
Ataka
-
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Lexuna
Kapčiamiestis
-
Marijampolės Kolegija