Tvarkaraštis ir rezultatai (MKML)

Tvarkaraštis ir rezultatai (MKML)

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Veteranai
Gražiškiai
87 - 64
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Liudvinavas
Ataka-2
82 - 57
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

CIE LT FORGE
Simedva
79 - 86
Final Score
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Sangrūda-DanKes Trans
Liudvinavas-Vytis
98 - 87
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

ŽSM-Jaunystė
Marista
81 - 50
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Ataka
Sangrūda-DanKes Trans
79 - 74
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Liudvinavas
Kapčiamiestis
100 - 102
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Marijampolės kolegija
Gražiškiai
62 - 78
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

CIE LT FORGE
Ataka-2
82 - 81
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Simedva
Marista
66 - 71
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Ataka
Išvien
94 - 74
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Veteranai
Liudvinavas-Vytis
89 - 80
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Išvien
Gražiškiai
112 - 84
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Liudvinavas
CIE LT FORGE
86 - 60
Final Score
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Marijampolės kolegija
Liudvinavas-Vytis
71 - 77
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

ŽSM-Jaunystė
Kapčiamiestis
96 - 101
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Ataka-2
Marista
68 - 61
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Simedva
Liudvinavas
59 - 91
Final Score
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Sangrūda-DanKes Trans
Veteranai
95 - 78
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Kapčiamiestis
CIE LT FORGE
96 - 73
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Išvien
Marijampolės kolegija
91 - 70
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Ataka
Gražiškiai
106 - 74
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Simedva
Ataka-2
78 - 88
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Marista
Liudvinavas
63 - 86
Final Score
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Veteranai
Ataka
81 - 100
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Sangrūda-DanKes Trans
Marijampolės kolegija
81 - 73
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Išvien
Liudvinavas-Vytis
87 - 96
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

ŽSM-Jaunystė
CIE LT FORGE
75 - 61
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Kapčiamiestis
Marista
110 - 52
Final Score
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Gražiškiai
Liudvinavas-Vytis
91 - 105
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Veteranai
Išvien
89 - 78
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Marijampolės kolegija
Ataka
76 - 105
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

ŽSM-Jaunystė
Simedva
79 - 98
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Ataka-2
Kapčiamiestis
99 - 79
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Marista
CIE LT FORGE
70 - 63
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Veteranai
Marijampolės kolegija
71 - 67
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Išvien
Sangrūda-DanKes Trans
70 - 87
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

ŽSM-Jaunystė
Liudvinavas
54 - 75
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Simedva
Kapčiamiestis
95 - 118
Final Score
Marijampolės Kolegija

B pogrupis 2019/2020 m. sezonas

ŽSM-Jaunystė
Ataka-2
104 - 100
Final Score
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Ataka
Liudvinavas-Vytis
112 - 80
Final Score
Marijampolės Kolegija

A pogrupis 2019/2020 m. sezonas

Sangrūda-DanKes Trans
Gražiškiai
73 - 102
Final Score
Marijampolės žaidimų sporto mokykla

B DIVIZIONAS 2019/2020 m. sezonas

Simedva
Marista
99 - 79
Final Score
Marijampolės Kolegija

B DIVIZIONAS 2019/2020 m. sezonas

CIE LT FORGE
Gražiškiai
88 - 108
Final Score
Marijampolės Kolegija

B DIVIZIONAS 2019/2020 m. sezonas