Tvarkaraštis ir rezultatai

Tvarkaraštis ir rezultatai

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Simedva
Ataka
60 - 122
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Kapčiamiestis
85 - 100
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Išvien
ŽSM
85 - 53
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Gražiškiai
97 - 64
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kalvarija
Simedva
67 - 75
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Kadis
121 - 77
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Veteranai
61 - 96
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Ataka
ŽSM
78 - 71
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kapčiamiestis
Liudvinavas
75 - 85
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Gražiškiai
Marijampolės seniūnija
98 - 85
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Išvien
Kalvarija
79 - 76
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Lexuna
Igliauka
76 - 84
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Simedva
79 - 81
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kadis
Ataka
72 - 122
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Liudvinavas
50 - 74
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Kapčiamiestis
99 - 89
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Išvien
80 - 111
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Lexuna
74 - 85
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Ataka
90 - 88
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Gražiškiai
105 - 70
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kadis
Simedva
71 - 73
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Kalvarija
65 - 87
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Veteranai
89 - 85
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kapčiamiestis
Marijampolės seniūnija
103 - 63
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Kalvarija
97 - 63
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Lexuna
82 - 59
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Gražiškiai
Kapčiamiestis
103 - 92
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Kadis
120 - 58
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Simedva
Išvien
82 - 105
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Igliauka
54 - 74
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Ataka
Kalvarija
114 - 67
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Arotena
80 - 93
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Lexuna
73 - 62
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Igliauka
82 - 86
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kadis
Išvien
63 - 84
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Simedva
119 - 83
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Gražiškiai
99 - 61
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Marijampolės seniūnija
82 - 59
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Kadis
Kalvarija
87 - 97
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Lexuna
Gražiškiai
93 - 85
Final Score

A pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Išvien
Ataka
98 - 94
Final Score

B pogrupis 2018/2019 m. sezonas

Lexuna
Kapčiamiestis
99 - 100
Final Score

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Simedva
117 - 71
Final Score

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Ataka
Veteranai
86 - 78
Final Score

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Išvien
Liudvinavas
53 - 90
Final Score

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Kapčiamiestis
106 - 97
Final Score

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Lexuna
Marijampolės seniūnija
95 - 52
Final Score

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Kadis
108 - 79
Final Score

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Gražiškiai
Kalvarija
74 - 73
Final Score

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Simedva
Ataka
72 - 111
Final Score

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Arotena
89 - 91
Final Score

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Igliauka
74 - 97
Final Score

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Gražiškiai

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Kalvarija
ŽSM

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Kadis
Lexuna

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Kapčiamiestis
Išvien

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Simedva

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Gražiškiai
Kadis

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
ŽSM

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Išvien
Ataka

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Igliauka

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Kapčiamiestis
Veteranai

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Gražiškiai
Lexuna

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Kalvarija

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Kalvarija
Lexuna

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Ataka

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Išvien
Simedva

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Marijampolės seniūnija
Kadis

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Gražiškiai

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Kapčiamiestis

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Ataka

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Išvien
Veteranai

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Kalvarija
Kadis

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

ŽSM
Lexuna

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Kapčiamiestis
Liudvinavas

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Ataka
Arotena

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Simedva

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Arotena
Išvien

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Ataka
Kapčiamiestis

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Simedva
Liudvinavas

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Veteranai
Igliauka

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

B DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Arotena

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Kapčiamiestis
Simedva

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Liudvinavas
Veteranai

A DIVIZIONAS 2018/2019 m. sezonas

Igliauka
Išvien